Toros Dağları’nın Eteklerinden Zirvesine Yol Çalışması Sürüyor

Toros Dağları’nın Eteklerinden Zirvesine Yol Çalışması Sürüyor

Ekolojik Kamping Projesinde İmzalar Atıldı

Ekolojik Kamping Projesinde İmzalar Atıldı

Mersin’in Yüzü Halkın Kartıyla Gülüyor

Mersin’in Yüzü Halkın Kartıyla Gülüyor

Akdeniz’in Park Ve Yeşil Alanları Yenileniyor

Akdeniz’in Park Ve Yeşil Alanları Yenileniyor

Toroslar Belediyesi

Toroslar Belediyesi'nden, Görme Engelli Bireylere 'Beyaz Baston'

Astroloji

 

 

 
Akrep (16.01.2021)
Kariyeriniz ve aileniz arasında kendinize zaman ayıramıyor olabilirsiniz. Bugünü kendinize ayırarak uzun zamandır yapmadığınız bireysel bir aktivite, enerjinizi yükseltmenize yardımcı olacaktır.
 
Aslan (16.01.2021)
İkili ilişkilerinizde özgür olmak isteyebilirsiniz. Yalnız zaman geçirmek gönlünüzün istediği şeyleri yapmak kendinizi iyi hissettirecektir. Kısa süreli yalnızlık partnerinizin de kendi alanına yönelmesini ve sonraki günleri iki tarafın da daha mutlu şekilde yaşamasını sağlayabilir.
 
Balık (16.01.2021)
Duygularınızı içinizde yeterince tuttuğunuzu düşünebileceğiniz bir gün. Artık konuşma vaktinin geldiğine karar vererek gizli kalmış her şeyi gün yüzüne çıkarıyorsunuz. Yüklerinizden kurtulurken daha farklı sorunların çıkmasına mahal vermeyecek bir üslup seçmelisiniz.
 
Başak (16.01.2021)
Önceliklerinizi belirlemekte zorlanabilirsiniz. Tamamlamanız gereken işlerinizle ilgili kararsızlık yaşadığınızda zamanın boşa geçeceğini unutmayın. Listenizdeki sıralama üzerinde iyi çalışmalısınız.
 
Boğa (16.01.2021)
Kitleler önünde özgürlükten yana bir duruş sergilemeniz yanlış anlaşılabilir. Özgürlük sınırları aşmak değildir. Siz de toplum kurallarına uyarak şartları zorlamaktan vazgeçmelisiniz.
 
İkizler (16.01.2021)
Bazı görüşmeler ya da iş planlarınız değişim gösterebilir. Aniden ortaya çıkan gelişmeler sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Size ihtiyaç duyulan konularda elinizden geleni gayreti göstermeli ve planlarınızı değiştiren bu gelişmelerin alt mesajını iyi anlamalısınız.
 
Koç (16.01.2021)
Çalışma alanınıza ve işlerinize karşı öfkeli olabilirsiniz. Almak istediğiniz keskin kararları uygulamaya koyma isteğiniz geri dönüşü olmayan bir sonuca çıkabilir. Geleceğinize odaklanarak vereceğiniz karardan emin olmalısınız.
 
Kova (16.01.2021)
İkili ilişkilerinizde biraz gergin saatler yaşayabilirsiniz. Kısıtlanmalara karşı tahammülünüz azalırken zihninizde özgürlükle ilgili düşünceler çoğalabilir. Limanı yakıp son gemi ile ayrılmayı planlarken acele etmemelisiniz.
 
Oğlak (16.01.2021)
Öz güveninizi açıklarken bilimsel ifadeler yerine herkesin anlayacağı, samimi bulacağı ifadeler tercih etmelisiniz. Bu sayede iyi bir iletişim kurmuş ve anlatmak istediklerinizi daha net şekilde sunmuş olacaksınız.
 
Terazi (16.01.2021)
Monotonluktan sıkılmış olabilirsiniz. Farklı bir şeyler denemek istiyorsanız yeni bir spora ilginizi verebilirsiniz. Böylece hem enerjinizi doğru kullanacak hem de dış görünüşünüz için de iyi bir yatırım yapmış olacaksınız.
 
Yay (16.01.2021)
Sosyal kişiliğiniz iletişim trafiğinizi de yoğunlaştırıyor olacaktır. Bağ kurmayacağınız, yüzeysel iletişimlerle günü telefon başında geçirebilirsiniz. Bu halinize uyum sağlayabilecek kafa dengi kişilerle bir arada olma fikrini değerlendirmeye alabilirsiniz.
 
Yengeç (16.01.2021)
Korkularınız hareket alanınızı oldukça kısıtlıyor. Başınıza hep olumsuz şeyler gelecek düşüncesinin önüne geçmelisiniz. Yaşam kalitenizin yükselmeye başladığı bir zaman diliminde kendinizi düşürmek en son yapacağınız şey bile olmamalıdır.

 

 

 

Haber Yazılımı