Astroloji

 

 

 
Akrep (17.01.2020)
Yöneticilerinizle bazı konularda çatışmalar yaşamaya açık birgündesiniz.Daha işbirlikçi olmalısınız. Bazı konuları bugün çok fazla anlatamayabilirsiniz.Bunun yerine veriler ve elinizde daha net belgeler ile konuşmanız ya da yazılı iletişimi seçmeniz sizlere daha kaliteli bir sonuç getirebilir.
 
Aslan (17.01.2020)
Bugün yakın çevrenize yardım etmek durumunda kalabilirsiniz. Bu tarz bir durumda kendi önceliklerinizi de önemsemelisiniz. Uzun bir zamandır çözülemeyen bazı konular hayatınızda iyiden iyiye sorun olarak kendini gösterebilir. Bu yüzden artık önünüze gelen sorunları çözüme taşıyın.
 
Balık (17.01.2020)
Bugün biraz bencillik yapıp, her olaya duygusal yaklaşarak, kendi fikirlerinizi ekstra önemseyebilirsiniz. Karşınızdaki kişilere kendi fikirlerinizi empoze etmekten vazgeçmelisiniz. Bugün kendinizi savunmak ya da duygularınızı anlatmak için çok doğru bir gün olmayabilir.  
 
Başak (17.01.2020)
Dış görünüşünüzle alakalı bir yenilik yapmak isteyebilir ve bu sebeple doğru kişilerle hoşunuza gidecek fikir alışverişlerinde bulunabilirsiniz. Ekonomik dengenizi bugün çok iyi bir şekilde ayarlamalı ve abartılı harcamalardan kaçınmalısınız.  
 
Boğa (17.01.2020)
Otoriter figürlerle elde etmek istediğiniz talepleriniz için görüşebilirsiniz. Kafanızı karıştıran düşüncelere dikkat etmeli, kuracağınız cümleleri doğru seçmelisiniz. Ekonomik gelişmelerinize karşı biraz daha sabırlı olmalısınız.
 
İkizler (17.01.2020)
Partner ilişkilerinizde beklediğiniz ilgiyi göremeyebilirsiniz. Hayal kırıklığına uğramamak için ilişkilerden beklentinizi biraz daha aşağıya çekmelisiniz. Bu beklentisiz durumunuzun sizi öfkeli biri yapmasına ise izin vermeden sabırla hareket etmelisiniz.
 
Koç (17.01.2020)
Bugün ilişkileriniz içinde fazla efor sarf etmeniz sebebiyle yorulabilir. Bazı önemli işlerinizde aksaklıklar yaşayabilirsiniz. İş yükünüzü hafifletmeli ve kendinize zaman ayırmalısınız. Biraz daha ilişkilerde daha sakin olmalısınız.
 
Kova (17.01.2020)
Partnerinize karşı olan ilgisiz tavırlarınız yüzünden partnerinizin hedefinde olabilirsiniz. İlişkiniz zedelenebilir. Kıskançlık söz konusu aman dikkat! Partnerinizin sizin ailenize ya da sizin isteklerinize yeterli önemi vermediğini düşünüp öfkeli yaklaşımlarda bulunabilirsiniz. Daha sakin olmalısınız. 
 
Oğlak (17.01.2020)
Ailenizle yapacağınız bazı konuşmalar canınızı sıkabilir. Sert söylemlerde bulunursanız hata yapma payınız yüksek olabilir. Sonrasında pişman olmamak için her ne olursa olsun sakin davranmalısınız.  
 
Terazi (17.01.2020)
Çalışma ortamınızda var olan eksiklikleri net bir şekilde görebilir ve gerekli düzenlemeler için harekete geçebilirsiniz. İş yoğunluğunuzdan kaynaklı sık sık iletişim halinde olmak sizi yorabilir. Aile üyelerinizin sizin özel hayatınızla ilgili yapabileceği herhangi bir yoruma karşı biraz daha sağduyulu davranmalısınız.  
 
Yay (17.01.2020)
Ekonomik koşullarınızla ilgili maddi kayıplar yaşamamak için bir karar almadan önce iyice düşünmeli, iyice araştırmalı ve olaya daha gerçekçi bir bakış açısıyla yaklaşmalısınız. Aşk hayatınızla ilgili yoğun bir iletişim süreci içerisinde olabilirsiniz. Beklediğiniz teklifleri ve haberleri bugün alabilirsiniz.
 
Yengeç (17.01.2020)
Partnerinizden beklediğiniz haberleri bugün alabilirsiniz. Partnerinizin size olan ilgisini arttırmak için ona sizden beklediği ilgiyi gösterin. Ortaklı ilişkilerinizde kuracağınız doğru iletişim sizleri daha güvende hissettirecektir.

 

 

 

Haber Yazılımı