Mersin’de 23 Nisan Coşkusu
1. Hafta
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
1 - 0
BURSASPOR
GÖZTEPE A.Ş.
2 - 2
FENERBAHÇE A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ
1 - 1
KARDEMİR KARABÜKSPOR
ALANYASPOR
1 - 3
KASIMPAŞA A.Ş.
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
1 - 0
DEMİR GRUP SİVASSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş.
2 - 0
ANTALYASPOR A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş.
2 - 1
ATİKER KONYASPOR
EVKUR YENİ MALATYASPOR
3 - 1
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
GALATASARAY A.Ş.
4 - 1
KAYSERİSPOR
2. Hafta
KASIMPAŞA A.Ş.
2 - 2
BEŞİKTAŞ A.Ş.
BURSASPOR
3 - 2
ALANYASPOR
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
1 - 3
GALATASARAY A.Ş.
KARDEMİR KARABÜKSPOR
3 - 1
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
DEMİR GRUP SİVASSPOR
2 - 0
EVKUR YENİ MALATYASPOR
KAYSERİSPOR
1 - 0
GÖZTEPE A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş.
2 - 2
TRABZONSPOR A.Ş.
ANTALYASPOR A.Ş.
2 - 2
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
ATİKER KONYASPOR
3 - 0
GENÇLERBİRLİĞİ
3. Hafta
GALATASARAY A.Ş.
3 - 0
DEMİR GRUP SİVASSPOR
AYTEMİZ ALANYASPOR
1 - 1
KARDEMİR KARABÜKSPOR
EVKUR YENİ MALATYASPOR
1 - 1
ANTALYASPOR A.Ş.
KAYSERİSPOR
2 - 2
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
GÖZTEPE A.Ş.
3 - 2
TRABZONSPOR A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş.
2 - 1
BURSASPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
2 - 1
ATİKER KONYASPOR
GENÇLERBİRLİĞİ
1 - 2
FENERBAHÇE A.Ş.
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
2 - 1
KASIMPAŞA A.Ş.
4. Hafta
ATİKER KONYASPOR
0 - 2
AYTEMİZ ALANYASPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR
0 - 2
KAYSERİSPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR
0 - 1
BEŞİKTAŞ A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş.
2 - 3
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
0 - 2
GÖZTEPE A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş.
3 - 1
GENÇLERBİRLİĞİ
ANTALYASPOR A.Ş.
1 - 1
GALATASARAY A.Ş.
BURSASPOR
3 - 0
TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR
KASIMPAŞA A.Ş.
3 - 2
EVKUR YENİ MALATYASPOR
5. Hafta
KAYSERİSPOR
2 - 0
ANTALYASPOR A.Ş.
GALATASARAY A.Ş.
2 - 0
KASIMPAŞA A.Ş.
TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR
2 - 1
KARDEMİR KARABÜKSPOR
EVKUR YENİ MALATYASPOR
2 - 4
BURSASPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
2 - 2
TRABZONSPOR A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş.
3 - 2
GENÇLERBİRLİĞİ
AYTEMİZ ALANYASPOR
1 - 4
FENERBAHÇE A.Ş.
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
2 - 4
DEMİR GRUP SİVASSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş.
2 - 0
ATİKER KONYASPOR
6. Hafta
TRABZONSPOR A.Ş.
3 - 4
AYTEMİZ ALANYASPOR
FENERBAHÇE A.Ş.
2 - 1
BEŞİKTAŞ A.Ş.
ATİKER KONYASPOR
2 - 0
TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ
1 - 0
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
BURSASPOR
1 - 2
GALATASARAY A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR
2 - 3
GÖZTEPE A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş.
1 - 1
KAYSERİSPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR
2 - 4
EVKUR YENİ MALATYASPOR
ANTALYASPOR A.Ş.
3 - 0
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
7. Hafta
TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR
1 - 0
FENERBAHÇE A.Ş.
KAYSERİSPOR
3 - 1
BURSASPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR
3 - 1
ANTALYASPOR A.Ş.
GALATASARAY A.Ş.
3 - 2
KARDEMİR KARABÜKSPOR
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
3 - 0
KASIMPAŞA A.Ş.
EVKUR YENİ MALATYASPOR
1 - 1
ATİKER KONYASPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş.
2 - 2
TRABZONSPOR A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR
4 - 1
GENÇLERBİRLİĞİ
GÖZTEPE A.Ş.
1 - 2
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
8. Hafta
GENÇLERBİRLİĞİ
2 - 1
BEŞİKTAŞ A.Ş.
KARDEMİR KARABÜKSPOR
1 - 0
KAYSERİSPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
2 - 1
AYTEMİZ ALANYASPOR
ATİKER KONYASPOR
0 - 2
GALATASARAY A.Ş.
ANTALYASPOR A.Ş.
1 - 3
GÖZTEPE A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş.
2 - 3
DEMİR GRUP SİVASSPOR
TRABZONSPOR A.Ş.
1 - 6
TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR
FENERBAHÇE A.Ş.
3 - 1
EVKUR YENİ MALATYASPOR
BURSASPOR
3 - 1
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
9. Hafta
GÖZTEPE A.Ş.
3 - 3
AYTEMİZ ALANYASPOR
ANTALYASPOR A.Ş.
2 - 1
KASIMPAŞA A.Ş.
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
3 - 0
KARDEMİR KARABÜKSPOR
TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR
3 - 3
GENÇLERBİRLİĞİ
EVKUR YENİ MALATYASPOR
1 - 0
TRABZONSPOR A.Ş.
KAYSERİSPOR
2 - 1
ATİKER KONYASPOR
GALATASARAY A.Ş.
0 - 0
FENERBAHÇE A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR
0 - 0
BURSASPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş.
1 - 1
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
10. Hafta
KASIMPAŞA A.Ş.
3 - 1
GÖZTEPE A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR
1 - 2
BEŞİKTAŞ A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
2 - 1
TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ
0 - 1
EVKUR YENİ MALATYASPOR
ATİKER KONYASPOR
1 - 0
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
KARDEMİR KARABÜKSPOR
0 - 1
DEMİR GRUP SİVASSPOR
BURSASPOR
4 - 0
ANTALYASPOR A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş.
2 - 1
GALATASARAY A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş.
3 - 3
KAYSERİSPOR
11. Hafta
GALATASARAY A.Ş.
5 - 1
GENÇLERBİRLİĞİ
KASIMPAŞA A.Ş.
2 - 2
BURSASPOR
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
1 - 1
FENERBAHÇE A.Ş.
KAYSERİSPOR
0 - 0
TRABZONSPOR A.Ş.
ANTALYASPOR A.Ş.
2 - 1
KARDEMİR KARABÜKSPOR
TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR
0 - 4
AYTEMİZ ALANYASPOR
GÖZTEPE A.Ş.
1 - 3
BEŞİKTAŞ A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR
2 - 1
ATİKER KONYASPOR
EVKUR YENİ MALATYASPOR
0 - 2
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
12. Hafta
BEŞİKTAŞ A.Ş.
0 - 0
TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR
ATİKER KONYASPOR
1 - 1
ANTALYASPOR A.Ş.
BURSASPOR
0 - 0
GÖZTEPE A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
5 - 1
GALATASARAY A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ
1 - 2
KAYSERİSPOR
FENERBAHÇE A.Ş.
4 - 1
DEMİR GRUP SİVASSPOR
TRABZONSPOR A.Ş.
4 - 3
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
AYTEMİZ ALANYASPOR
1 - 0
EVKUR YENİ MALATYASPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR
0 - 2
KASIMPAŞA A.Ş.
13. Hafta
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
2 - 0
GENÇLERBİRLİĞİ
GALATASARAY A.Ş.
2 - 0
AYTEMİZ ALANYASPOR
GÖZTEPE A.Ş.
2 - 0
TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR
EVKUR YENİ MALATYASPOR
0 - 0
BEŞİKTAŞ A.Ş.
ANTALYASPOR A.Ş.
0 - 1
FENERBAHÇE A.Ş.
BURSASPOR
2 - 1
KARDEMİR KARABÜKSPOR
KASIMPAŞA A.Ş.
2 - 1
ATİKER KONYASPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR
1 - 2
TRABZONSPOR A.Ş.
KAYSERİSPOR
1 - 1
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
14. Hafta
BEŞİKTAŞ A.Ş.
3 - 0
GALATASARAY A.Ş.
KARDEMİR KARABÜKSPOR
0 - 1
GÖZTEPE A.Ş.
TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR
0 - 0
EVKUR YENİ MALATYASPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
1 - 0
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
ATİKER KONYASPOR
0 - 3
BURSASPOR
FENERBAHÇE A.Ş.
4 - 2
KASIMPAŞA A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ
4 - 0
DEMİR GRUP SİVASSPOR
AYTEMİZ ALANYASPOR
1 - 2
KAYSERİSPOR
TRABZONSPOR A.Ş.
3 - 0
ANTALYASPOR A.Ş.
15. Hafta
BURSASPOR
0 - 1
FENERBAHÇE A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş.
0 - 3
TRABZONSPOR A.Ş.
EVKUR YENİ MALATYASPOR
2 - 3
GÖZTEPE A.Ş.
ANTALYASPOR A.Ş.
1 - 1
GENÇLERBİRLİĞİ
GALATASARAY A.Ş.
4 - 2
TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR
KAYSERİSPOR
1 - 1
BEŞİKTAŞ A.Ş.
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
3 - 0
AYTEMİZ ALANYASPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR
1 - 0
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
ATİKER KONYASPOR
2 - 0
KARDEMİR KARABÜKSPOR
16. Hafta
GENÇLERBİRLİĞİ
0 - 0
KASIMPAŞA A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR
1 - 1
DEMİR GRUP SİVASSPOR
TRABZONSPOR A.Ş.
1 - 0
BURSASPOR
EVKUR YENİ MALATYASPOR
2 - 1
GALATASARAY A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş.
5 - 1
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR
0 - 2
KAYSERİSPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
4 - 1
ANTALYASPOR A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş.
2 - 0
KARDEMİR KARABÜKSPOR
GÖZTEPE A.Ş.
1 - 0
ATİKER KONYASPOR
17. Hafta
ANTALYASPOR A.Ş.
3 - 1
AYTEMİZ ALANYASPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR
2 - 1
BEŞİKTAŞ A.Ş.
ATİKER KONYASPOR
1 - 1
FENERBAHÇE A.Ş.
BURSASPOR
1 - 1
GENÇLERBİRLİĞİ
KASIMPAŞA A.Ş.
1 - 2
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
GALATASARAY A.Ş.
3 - 1
GÖZTEPE A.Ş.
KARDEMİR KARABÜKSPOR
1 - 1
TRABZONSPOR A.Ş.
KAYSERİSPOR
0 - 1
EVKUR YENİ MALATYASPOR
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
3 - 2
TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR
18. Hafta
KASIMPAŞA A.Ş.
3 - 2
AYTEMİZ ALANYASPOR
FENERBAHÇE A.Ş.
2 - 1
GÖZTEPE A.Ş.
KARDEMİR KARABÜKSPOR
0 - 2
GENÇLERBİRLİĞİ
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
0 - 0
EVKUR YENİ MALATYASPOR
BURSASPOR
0 - 3
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
ATİKER KONYASPOR
2 - 2
TRABZONSPOR A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR
1 - 1
TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR
ANTALYASPOR A.Ş.
1 - 2
BEŞİKTAŞ A.Ş.
KAYSERİSPOR
1 - 3
GALATASARAY A.Ş.
19. Hafta
GENÇLERBİRLİĞİ
2 - 1
ATİKER KONYASPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş.
2 - 1
KASIMPAŞA A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş.
1 - 1
KAYSERİSPOR
AYTEMİZ ALANYASPOR
3 - 1
BURSASPOR
GALATASARAY A.Ş.
2 - 0
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
TRABZONSPOR A.Ş.
1 - 1
FENERBAHÇE A.Ş.
EVKUR YENİ MALATYASPOR
1 - 0
DEMİR GRUP SİVASSPOR
TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR
1 - 1
ANTALYASPOR A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
5 - 0
KARDEMİR KARABÜKSPOR
20. Hafta
BURSASPOR
2 - 2
BEŞİKTAŞ A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş.
2 - 2
GENÇLERBİRLİĞİ
KARDEMİR KARABÜKSPOR
1 - 0
AYTEMİZ ALANYASPOR
ANTALYASPOR A.Ş.
3 - 1
EVKUR YENİ MALATYASPOR
KASIMPAŞA A.Ş.
2 - 0
TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
0 - 1
KAYSERİSPOR
ATİKER KONYASPOR
1 - 1
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
DEMİR GRUP SİVASSPOR
2 - 1
GALATASARAY A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş.
0 - 0
GÖZTEPE A.Ş.
21. Hafta
EVKUR YENİ MALATYASPOR
1 - 1
KASIMPAŞA A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş.
5 - 0
KARDEMİR KARABÜKSPOR
GÖZTEPE A.Ş.
3 - 3
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
GENÇLERBİRLİĞİ
0 - 0
TRABZONSPOR A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR
1 - 2
ATİKER KONYASPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
0 - 2
FENERBAHÇE A.Ş.
TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR
1 - 0
BURSASPOR
KAYSERİSPOR
1 - 1
DEMİR GRUP SİVASSPOR
GALATASARAY A.Ş.
3 - 0
ANTALYASPOR A.Ş.
22. Hafta
ATİKER KONYASPOR
1 - 1
BEŞİKTAŞ A.Ş.
ANTALYASPOR A.Ş.
2 - 1
KAYSERİSPOR
FENERBAHÇE A.Ş.
3 - 0
AYTEMİZ ALANYASPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR
3 - 2
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
TRABZONSPOR A.Ş.
0 - 1
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
KASIMPAŞA A.Ş.
2 - 1
GALATASARAY A.Ş.
KARDEMİR KARABÜKSPOR
0 - 3
TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR
BURSASPOR
0 - 0
EVKUR YENİ MALATYASPOR
GENÇLERBİRLİĞİ
3 - 0
GÖZTEPE A.Ş.
23. Hafta
GALATASARAY A.Ş.
5 - 0
BURSASPOR
TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR
3 - 0
ATİKER KONYASPOR
AYTEMİZ ALANYASPOR
1 - 2
TRABZONSPOR A.Ş.
KAYSERİSPOR
3 - 2
KASIMPAŞA A.Ş.
EVKUR YENİ MALATYASPOR
3 - 1
KARDEMİR KARABÜKSPOR
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
0 - 0
ANTALYASPOR A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş.
1 - 0
DEMİR GRUP SİVASSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş.
3 - 1
FENERBAHÇE A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
1 - 1
GENÇLERBİRLİĞİ
24. Hafta
BURSASPOR
1 - 0
KAYSERİSPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
2 - 0
GÖZTEPE A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş.
1 - 1
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
KARDEMİR KARABÜKSPOR
0 - 7
GALATASARAY A.Ş.
ANTALYASPOR A.Ş.
1 - 4
DEMİR GRUP SİVASSPOR
FENERBAHÇE A.Ş.
2 - 3
TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ
0 - 1
AYTEMİZ ALANYASPOR
ATİKER KONYASPOR
0 - 1
EVKUR YENİ MALATYASPOR
TRABZONSPOR A.Ş.
0 - 2
BEŞİKTAŞ A.Ş.
25. Hafta
AYTEMİZ ALANYASPOR
4 - 1
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
BEŞİKTAŞ A.Ş.
1 - 0
GENÇLERBİRLİĞİ
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
2 - 1
BURSASPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR
2 - 2
KASIMPAŞA A.Ş.
KAYSERİSPOR
3 - 2
KARDEMİR KARABÜKSPOR
GÖZTEPE A.Ş.
2 - 1
ANTALYASPOR A.Ş.
GALATASARAY A.Ş.
2 - 1
ATİKER KONYASPOR
EVKUR YENİ MALATYASPOR
0 - 2
FENERBAHÇE A.Ş.
TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR
1 - 3
TRABZONSPOR A.Ş.
26. Hafta
KARDEMİR KARABÜKSPOR
0 - 4
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
KASIMPAŞA A.Ş.
2 - 3
ANTALYASPOR A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ
1 - 1
TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR
BURSASPOR
1 - 0
DEMİR GRUP SİVASSPOR
FENERBAHÇE A.Ş.
0 - 0
GALATASARAY A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR
1 - 1
GÖZTEPE A.Ş.
ATİKER KONYASPOR
2 - 0
KAYSERİSPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
1 - 0
BEŞİKTAŞ A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş.
4 - 1
EVKUR YENİ MALATYASPOR
27. Hafta
DEMİR GRUP SİVASSPOR
1 - 0
KARDEMİR KARABÜKSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş.
1 - 0
AYTEMİZ ALANYASPOR
EVKUR YENİ MALATYASPOR
4 - 1
GENÇLERBİRLİĞİ
ANTALYASPOR A.Ş.
2 - 0
BURSASPOR
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
0 - 0
ATİKER KONYASPOR
GALATASARAY A.Ş.
2 - 1
TRABZONSPOR A.Ş.
TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR
1 - 2
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
GÖZTEPE A.Ş.
0 - 2
KASIMPAŞA A.Ş.
KAYSERİSPOR
0 - 5
FENERBAHÇE A.Ş.
28. Hafta
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
1 - 0
EVKUR YENİ MALATYASPOR
TRABZONSPOR A.Ş.
4 - 0
KAYSERİSPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR
1 - 2
ANTALYASPOR A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş.
5 - 1
GÖZTEPE A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş.
2 - 0
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
BURSASPOR
0 - 1
KASIMPAŞA A.Ş.
ATİKER KONYASPOR
5 - 0
DEMİR GRUP SİVASSPOR
AYTEMİZ ALANYASPOR
3 - 1
TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ
1 - 0
GALATASARAY A.Ş.
29. Hafta
TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR
0 - 3
BEŞİKTAŞ A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR
1 - 2
FENERBAHÇE A.Ş.
EVKUR YENİ MALATYASPOR
1 - 1
AYTEMİZ ALANYASPOR
KASIMPAŞA A.Ş.
2 - 0
KARDEMİR KARABÜKSPOR
GÖZTEPE A.Ş.
2 - 1
BURSASPOR
ANTALYASPOR A.Ş.
0 - 0
ATİKER KONYASPOR
GALATASARAY A.Ş.
2 - 0
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
KAYSERİSPOR
3 - 2
GENÇLERBİRLİĞİ
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
3 - 3
TRABZONSPOR A.Ş.
30. Hafta
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
3 - 1
KAYSERİSPOR
TRABZONSPOR A.Ş.
0 - 2
DEMİR GRUP SİVASSPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR
1 - 4
BURSASPOR
AYTEMİZ ALANYASPOR
2 - 3
GALATASARAY A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ
0 - 3
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR
1 - 1
GÖZTEPE A.Ş.
ATİKER KONYASPOR
2 - 0
KASIMPAŞA A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş.
3 - 1
EVKUR YENİ MALATYASPOR
FENERBAHÇE A.Ş.
4 - 1
ANTALYASPOR A.Ş.
31. Hafta
GÖZTEPE A.Ş.
-
KARDEMİR KARABÜKSPOR
KAYSERİSPOR
-
AYTEMİZ ALANYASPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR
-
GENÇLERBİRLİĞİ
ANTALYASPOR A.Ş.
-
TRABZONSPOR A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş.
-
FENERBAHÇE A.Ş.
GALATASARAY A.Ş.
-
BEŞİKTAŞ A.Ş.
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
-
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
EVKUR YENİ MALATYASPOR
-
TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR
BURSASPOR
-
ATİKER KONYASPOR
32. Hafta
FENERBAHÇE A.Ş.
-
BURSASPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR
-
ATİKER KONYASPOR
TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR
-
GALATASARAY A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR
-
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
-
DEMİR GRUP SİVASSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş.
-
KAYSERİSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ
-
ANTALYASPOR A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş.
-
KASIMPAŞA A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş.
-
EVKUR YENİ MALATYASPOR
33. Hafta
GALATASARAY A.Ş.
-
EVKUR YENİ MALATYASPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR
-
AYTEMİZ ALANYASPOR
KAYSERİSPOR
-
TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
-
BEŞİKTAŞ A.Ş.
ATİKER KONYASPOR
-
GÖZTEPE A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş.
-
GENÇLERBİRLİĞİ
ANTALYASPOR A.Ş.
-
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
BURSASPOR
-
TRABZONSPOR A.Ş.
KARDEMİR KARABÜKSPOR
-
FENERBAHÇE A.Ş.
34. Hafta
GÖZTEPE A.Ş.
-
GALATASARAY A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş.
-
ATİKER KONYASPOR
GENÇLERBİRLİĞİ
-
BURSASPOR
TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR
-
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
EVKUR YENİ MALATYASPOR
-
KAYSERİSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş.
-
DEMİR GRUP SİVASSPOR
AYTEMİZ ALANYASPOR
-
ANTALYASPOR A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
-
KASIMPAŞA A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş.
-
KARDEMİR KARABÜKSPOR
 
Yurt içinde ikamet eden 24 milyon 804 bin kişi seyahate çıktıTrafiğe kayıtlı araç sayısı Aralık ayı sonu itibarıyla 22 218 945 oldu
Ocak ayı enflasyon rakamları belli olduKDV sistemi değişiyorToroslarda yüzme kursları başladıToroslar’da, Yapılandırma Başvuruları BaşladıGüneş Doğarken İşçilerle Sabah MesaisindeTarih, doğa, deniz, güneş, müzik ve dans kansere karşı birleştiİçel Soroptimist Kulübü, 'Obezite ile Savaş' semineri düzenledi.Bisiklet durursa hayat dururTarsus Sev’in Robotik Takımı’na İki Ödül BirdenMobbing ve Hukuksal Boyutu Ele Alındı
 
 
Yazarlar
Yazarlar RSS Beslemesi
 
 
 
Gazete Manşetleri
 
 
Namaz Vakitleri
 
  • İmsak04:04
  • Güneş05:48
  • Öğlen12:50
  • İkindi16:35
  • Akşam19:33
  • Yatsı21:04
 
Anket
.
 
İddaa
 
Lig Puan Durumu
 
Takımlar
O
G
B
M
P
1
Galatasaray
30
20
3
7
63
2
Beşiktaş
30
18
8
4
62
3
Başakşehir
30
19
5
6
62
4
Fenerbahçe
30
17
9
4
60
5
Trabzonspor
30
12
10
8
46
6
Göztepe
30
12
8
10
44
7
Sivasspor
30
13
5
12
44
8
Kayserispor
30
12
8
10
44
9
Kasımpaşa
30
11
7
12
40
10
Malatyaspor
30
10
8
12
38
11
Bursaspor
30
10
6
14
36
12
Akhisar Bld.Spor
30
9
8
13
35
13
Antalyaspor
30
9
8
13
35
14
Konyaspor
30
8
8
14
32
15
Alanyaspor
30
9
5
16
32
16
Osmanlıspor
30
8
8
14
32
17
Gençlerbirliği
30
7
9
14
30
18
Karabükspor
30
3
3
24
12
 
Şampiyonlar Ligi
 
UEFA Avrupa Ligi
 
Alt Lig
 
 
Tarihte Bugün
1719 - Daniel Defoe'nun ünlü romanı 'Robinson Crusoe' yayımlandı.
1859 - Kızıldeniz ile Akdeniz'i birbirine bağlayacak Süveyş Kanalı'nın kazılmasına, Mısır'ın Port Said kentinde başlandı.
1874 - Radyo dalgaları üzerinde çalışan ve bu yolla ilk haberleşmeyi sağlayan fizik bilgini Guglielmo Marconi doğdu.
1901 - New York, otomobiller plaka uygulamasını zorunlu hale getiren ilk eyalet oldu.
1914 - İngiliz Fransız kuvvetleri Çanakkale'ye çıkarma harekatı başlattı. Kara savaşları başladı.
1915 - Arıburnu Muharebeleri başladı.
1915 - Seddülbahir Muharebeleri başladı.
1918 - Türkiye'de, Kars ve Ardahan işgalden kurtuldu.
1925 - Mareşal Hindenburg, Almanya'nın halk oyuyla seçilen ilk cumhurbaşkanı oldu.
1926 - Türkiye İstatistik Kurumu (o dönemki adıyla Merkezi İstatistik Dairesi) kuruldu.
1926 - İran'da Rıza Han Pehlevi, kendisini şah ilan etti.
1941 - Başkomutan Mustafa Kemal'in yaveri Salih Bozok vefat etti.
1945 - 46 ülkeden gelen delegeler Milletler Cemiyeti'nin yerini alacak Birleşmiş Milletler'i kurmak üzere San Fransisco'da bir araya geldi.
1946 - İstanbul Ankara hattında yataklı tren seferleri başladı.
1953 - Cambridge Üniversitesi'nde iki bilim adamı, kalıtsal özellikleri ebeveynden çocuğa taşıyan deoksiribonükleik asit (DNA) adını verdikleri molekül yapısını buldular.
1957 - Antalya'nın Fethiye ilçesinde 7,1 büyüklüğünde bir deprem oldu: 67 kişi öldü.
1962 - Anayasa Mahkemesi kuruldu.
1974 - Portekiz'de Karanfil Devrimi: General Antonio Spinola'nın yönettiği askeri ayaklanmayla Salazar'ın faşist diktatörlüğü devrildi.
1976 - Portekiz'de faşist diktatörlük sonrasında yapılan ilk serbest seçimleri Mario Soares liderliğindeki Sosyalist Parti kazandı.
1983 - Pioneer 10, Plüton'un yörüngesini aştı.
1990 - ABD uzay mekiği Discovery'nin mürettebatı, ilk uzay teleskobu Hubble'ı yer çevresinde yörüngeye oturtmayı başardı.
2000 - TBMM'de grubu bulunan beş siyasi partinin genel başkanları, Anayasa Mahkemesi Başkanı Ahmet Necdet Sezer'i cumhurbaşkanlığına aday gösteren öneriyi imzalayarak TBMM'ye sundu.
2001 - Merkez Bankası'na özerklik getiren yasa TBMM'de kabul edildi.
2005 - Bulgaristan ve Romanya'nın, Avrupa Birliği'ne girişi için müzakereler başladı.
2005 - Japonya'da tren kazası: 107 ölü.
 
Arşiv
 
Bumerang - Yazarkafe
 
Süper Loto
19.04.2018 Tarihli Çekiliş Sonucu011228303945
 
On Numara
23.04.2018 Tarihli Çekiliş Sonucu02060811171824262933363940434652575960687278
 
Sayısal Loto
21.04.2018 Tarihli Çekiliş Sonucu050618414349
 
Şans Topu
18.04.2018 Tarihli Çekiliş Sonucu080919202510
 
 
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji