Haber Detayı
08 Ocak 2019 - Salı 11:18
 
Aret Vartanyan, Mersinli okurlarıyla Forum Mersin’de buluştu
Mersin’in alışveriş ve eğlence merkezi Forum Mersin, son yıllarda en çok okunan yazarlardan biri olan Aret Vartanyan’ı 6 Ocak Pazar günü Forum Mersin D&R mağazasında düzenlenen imza günü etkinliği kapsamında okurlarıyla buluşturdu. Vartanyan, yeni kitabı “Eski Sevgililer Oteli”ni Forum Mersin ziyaretçileri için imzaladı.
KÜLTÜR-SANAT Haberi
Aret Vartanyan, Mersinli okurlarıyla Forum Mersin’de buluştu

Yıl boyu kaliteli ve keyifli etkinlikler sunan Forum Mersin, 6 Ocak 2019 Pazar günü tanınmış yazar Aret Vartanyan’ı D&R’da düzenlenen imza günü kapsamında kitap tutkunlarıyla bir araya getirdi. Kitapları ve insan odaklı çalışmalarıyla milyonlarca ruha dokunan Aret Vartanyan’ın imza günü, her yaştan okurun katılımıyla gerçekleştirildi. 

 

Eski Sevgililer Oteli hakkında:

Kim bilir kaç kez kırıldın, yanıldın, kaybettin… Kim bilir kaç kez düştün, kalktın, yeniden başladın… Sürdürmeyi sürdürdün… Seni anlamayan, duymayan ve görmeyenler arasındayken; arzuların, düşlerin ve sevdiklerinle kendin için nereye gidiyorsun? Geceler boyu canını yakan, ruhunun karanlık dehlizlerinde uğuldayan intikam ateşini avuçlarına alıp, “Geçmişin izlerini ve geleceğin korkularını silmeden gidebileceğim bir yer yoktu” dediği an, insanlığın hikâyesini değiştirecek macerası başlıyor kahramanın. Işığın karanlıkla savaşından yaralarını sararak çıkmış, küllerinden doğmuş bir kadının neler yapabileceğini ve ne kadar ileriye gidebileceğini tüm yaşanmışlıklarıyla ortaya koyuyor kahraman... Yaşamın tüm ağırlığına rağmen, onun hikâyesine ortak olup kendi yaşamının kahramanı olmaya ve sen değişirken insanlığın hikâyesini de değiştirmeye var mısın?  Derler ki; uçmayı denemeyen insan, ne zincirlendiğini fark eder ne de kanatlarının kudretini. Ve yine insan, önünde diz çöktüğü şeye inanır; ayağa kalktığında ise bilir inandığı şeyin hakikatini… Sen bitti demeden oyun bitmez…

Kaynak: Editör: Sedat Yılmaz
Etiketler: Aret, Vartanyan,, Mersinli, okurlarıyla, Forum, Mersin’de, buluştu,
Yorumlar
Haber Yazılımı