Haber Detayı
27 Mayıs 2019 - Pazartesi 19:13
 
Başkan Yılmaz, Şehit Ve Gazi Aileleriyle İftarda Buluştu
Toroslar Belediye Başkanı Av.Atsız Afşın Yılmaz, Toroslar İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından düzenlenen iftar yemeğinde şehit ve gazi aileleri ile bir araya geldi.
GÜNCEL Haberi
Başkan Yılmaz, Şehit Ve Gazi Aileleriyle İftarda Buluştu

Toroslar İlçe Kaymakamı Ahmet Hikmet Şahin, Toroslar İlçe Emniyet Müdürü Şeref Ülgen ve emniyet mensuplarının da hazır bulunduğu iftar programında şehit ve gazi aileleriyle yakından ilgilenerek sohbet eden Başkan Yılmaz; “Bugün bu güzel sofrada değerli şehit ve gazi ailelerimizle buluşmak bizim için büyük bir onurdur” dedi.

 Her daim şehit ve gazi ailelerinin yanında olacaklarını kaydeden Başkan Yılmaz; “Sizler, bizlere aziz şehitlerimizin ve gazilerimizin emanetisiniz. İnşallah Rabbim birlik ve beraberlik içerisinde bizi bayrama ulaştırır. Bu vesileyle şehitlerimize Allah’tan rahmet, kıymetli gazilerimize ve ailelerine sağlıklı ömürler dilerim.” dedi.

            Başka Yılmaz daha sonra, Değirmendere Mahalle Muhtarlığı ile Mersin Değirmendereliler Kültür, Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin ortaklaşa düzenlediği iftar yemeği ile Aladağ Mahallesi sakinlerinin düzenlediği iftar programının da konuğu oldu.

            Burada birlik ve beraberliğe vurgu yapan Toroslar Belediye Başkanı Av. Atsız Afşın Yılmaz, Ramazan’ın paylaşmak olduğunu hatırlatarak; “Ramazan’da paylaşılan bu güzel huzur ortamının, birlik ve beraberliğin yılın 11 ayında da yaşanmasını temenni ediyoruz. Amacamız daha güzel Toroslar inşa etmek ve çocuklarımıza daha güzel bir gelecek sunmaktır. Çalışmalarımız da bu yöndedir.” dedi.

            Mahalle sakinlerinin Başkan Yılmaz’a yoğun ilgi gösterdiği programda, Başkan Yılmaz da hemşehrileriyle tek tek hatıra fotoğrafı çektirdi.

Kaynak: Editör: Sedat Yılmaz
Etiketler: Başkan, Yılmaz,, Şehit, Ve, Gazi, Aileleriyle, İftarda, Buluştu,
Yorumlar
Haber Yazılımı