Haber Detayı
03 Haziran 2019 - Pazartesi 19:02
 
Hacı Özkan Ramazan Bayramını kutladı
Ak Parti Mersin Milletvekili Hacı Özkan yayınladığı mesajla tüm Mersin halkının Ramazan Bayramını kutlayarak, " Bayramlar; insanların dargınlık ve kırgınlıkları bir kenara bırakarak birbirine yaklaştığı, yüreklerindeki sevgi, saygı ve hoşgörü duygularının güçlenmesine vesile olan çok özel günlerimizdir. Bu vesile ile Ramazan Bayramımızı sağlıklı, mutlu, huzurlu bir ortamda, neşe içinde, sevdiklerimizle birlikte kutlayalım ." dedi
GÜNCEL Haberi
Hacı Özkan Ramazan Bayramını kutladı

Ak Parti Mersin Milletvekili Hacı Özkan yayınladığı mesajla tüm Mersin halkının Ramazan Bayramını kutladı.

Özkan, mesajında şu ifadelere yer verdi:

Milletçe, güzelliklerin ve iyiliklerin yaşandığı, kardeşlik, dostluk, yardımlaşma ve dayanışma duygularının doruğa ulaştığı, ayrıca dargınların barıştığı bir Ramazan Bayramına daha kavuşmanın huzuru içindeyiz.  

Bayramlar; insanların dargınlık ve kırgınlıkları bir kenara bırakarak birbirine yaklaştığı, yüreklerindeki sevgi, saygı ve hoşgörü duygularının güçlenmesine vesile olan çok özel günlerimizdir. Bu vesile ile Ramazan Bayramımızı sağlıklı, mutlu, huzurlu bir ortamda, neşe içinde, sevdiklerimizle birlikte kutlayalım.

Milli ve manevi değerlerimize sahip çıkarak, hayatımıza sevgi, saygı, yardımlaşma, dayanışma ve hoşgörü duygularını hâkim kıldığımız sürece, daha güzel günlere ulaşmayı temenni eder, tüm hemşehrilerimizin, vatandaşlarımızın ve  milletimizin Ramazan Bayramını kutluyorum.

Kaynak: Editör: Sedat Yılmaz
Etiketler: Hacı, Özkan, Ramazan, Bayramını, kutladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı