Haber Detayı
21 Ekim 2018 - Pazar 10:47
 
İyi Parti İl Başkanı Koca, Muhtarlar Gününü Kutladı
İyi Parti Mersin İl Başkanı Koca, Muhtarlar Gününü yayınladığı bir mesajla Kutladı.
SİYASET Haberi
İyi Parti İl Başkanı Koca, Muhtarlar Gününü Kutladı

İyi Parti Mersin İl Başkanı Koca, Muhtarlar Gününü yayınladığı bir mesajla Kutladı. J-Koca, yayınladığı mesajda şunları söyledi:

Muhtarlıklar, toplumun sosyal ve idari hizmetleri yerine getirmek, insanlarımızın daha sorunsuz bir çevrede yaşamalarını sağlamak için kurulmuş müesseselerdir. Muhtarlık, toplumumuzun kültürel ve toplumsal hayatımızın önemli mihenk taşlarından biridir. Yaptıkları görev itibari ile  devlet ile vatandaş arasında bir köprü vazifesi görmektedirler.
Muhtarlar aziz milletimizin birinci derecede temsilcileridir. Demokrasinin ilk ve en önemli basamağıdır. Halkın doğrudan seçtiği yegane kişilerdir.
Bu nedenle çok önemli görevler icraa etmektedirler. Muhtarlarımızın özlük hakları malesef gerçek anlamı ile verilmemiştir. Sorumluluklarının karşılığı mutlaka muhtarlarımıza verilmelidir. Yasal her türlü düzenlemede İyi Parti olarak muhtarlarımızın yanında olduğumuzu bir kez daha ifade etmek isterim.Toplumun ihtiyaçları belirlenirken, mutlaka muhtarların görüş ve düşünceleri bizler için son derece önemlidir. Kapımız her zaman  muhtarlarımıza sonuna kadar açıktır.
Bu vesile ile tüm muhtarlarımızın bu özel gününü kutluyor sevgi ve saygılar sunuyorum.
 

Kaynak: Editör: Sedat Yılmaz
Etiketler: İyi, Parti, İl, Başkanı, Koca,, Muhtarlar, Gününü, Kutladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı