Haber Detayı
01 Kasım 2018 - Perşembe 18:18
 
Kurtulmuş ile Elvan esnaf ve vatandaşlarla buluştu
Ak Parti Genel Başkan vekili Numan Kurtulmuş, geldiği Mersin'de AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Lütfi Elvan ile birlikte Ulu Cami çıkışında vatandaşlarla ve o bölgedeki esnaflarla buluştu. Vatandaşları ve esnafları dinleyen ve onlara hayırlı işler dileyen Kurtulmuş'a ve Elvan'a büyük ilgi gösterdi.
SİYASET Haberi
Kurtulmuş ile Elvan esnaf ve vatandaşlarla buluştu

Ak Parti Genel Başkan vekili Numan Kurtulmuş, geldiği Mersin'de AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Lütfi Elvan ile birlikte Ulu Cami çıkışında vatandaşlarla ve o bölgedeki esnaflarla buluştu.  Vatandaşları ve esnafları dinleyen ve onlara hayırlı işler dileyen Kurtulmuş'a ve Elvan'a büyük ilgi gösterdi.

Vatandaşların Mersin'in ak belediyecilikte tanışmasının zamanı geldiğini belirten vatandaşlara, dur durak bilmeden kadın erkek, genç yaşlı herkese bir şekilde ulaşacaklarını ve  gece gündüz çalışacaklarını söyleyen Kurtulmuş, Mersin'i Ak belediyecilikle tanıştıracaklarına inandığını , bu vesile ile  canla başla çalışarak seçimlerde en iddialı parti olan Ak Parti'yi en iyi yerlere getireceklerini ifade etti.Kurtulmuş ve Elvan'a İl başkanı Cesim Ercik, ilçe başkanları ve partililer de eşlik etti.

Kaynak: Editör: Sedat Yılmaz
Etiketler: Kurtulmuş, ile, Elvan, esnaf, ve, vatandaşlarla, buluştu,
Yorumlar
Haber Yazılımı