Haber Detayı
03 Haziran 2019 - Pazartesi 21:27
 
Özyiğit, ‘Barışın, Dostluğun, Huzurun Egemen Olmasını Diliyorum’
Yenişehir Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit, Ramazan Bayramı’nın ülkemize ve dünyaya huzur getirmesini diledi. Özyiğit, “Halkımızın umutsuzluklarının umuda dönüşmesini diliyorum. Ülkemizde ve dünyada barışın, dostluğun, huzurun egemen olmasını diliyorum” dedi.
GÜNCEL Haberi
Özyiğit, ‘Barışın, Dostluğun, Huzurun Egemen Olmasını Diliyorum’

Yenişehir Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit, partisinin Mersin İl Başkanlığı’nda düzenlenen bayramlaşma törenine katıldı.

Bayramlaşma törenine Cumhuriyet Halk Partisi Mersin milletvekilleri Cengiz Gökçel, Ali Mahir Başarır ve Alpay Antmen, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan, ,  Mersin İl Başkanı Adil Aktay da katıldı.

Yenişehir Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit, bayramlaşma töreninde partililerle tek tek tokalaşarak bayramlarını kutladı.

Başkan Abdullah Özyiğit, “Ülke olarak çok iyi günler geçirmiyoruz. Hem demokrasi adına endişelerimiz var, hem de her gün şehit haberleri alıyoruz.  Bunların bayramla birlikte son bulmasını diliyorum. Halkımızın umutsuzluklarının umuda dönüşmesini diliyorum. Ülkemizde ve dünyada barışın, dostluğun, huzurun egemen olmasını diliyorum” dedi.

 

 

Kaynak: Editör: Sedat Yılmaz
Etiketler: Özyiğit,, ‘Barışın,, Dostluğun,, Huzurun, Egemen, Olmasını, Diliyorum’,
Yorumlar
Haber Yazılımı