Haber Detayı
11 Haziran 2019 - Salı 17:41
 
Toroslar’dan Muhtarlığa Engelli Rampası
Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz, hizmetlerine hız kesmeden devam ediyor. İlçede bulunan eksikliklerin giderilmesine yönelik çalışmalar yapan Başkan Yılmaz, mahalle muhtarlarının ve vatandaşın taleplerini de göz önünde bulunduruyor.
GÜNCEL Haberi
Toroslar’dan Muhtarlığa Engelli Rampası

Gelen talepler üzerine engelli vatandaşların Çukurova Mahalle Muhtarlığına giriş çıkışlarını kolaylaştırmak için engelli rampası yaptıran Başkan Yılmaz, “Engelli vatandaşlarımızın hayatını kolaylaştırmak için elimizden geleni yapacağız. Bu konuya hassasiyetle yaklaşıyoruz” dedi.

Başkan Yılmaz tarafından yürütülen çalışma, mahalle sakinleri tarafından da memnuniyetle karşılandı.

Çukurova Mahalle Muhtarı İlkay Küçükcan ise Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz’a desteklerinden dolayı teşekkür ederek; “Muhtarlığımızın önünde engelli rampamız yoktu. Sosyal Sorumluluk çalışmaları kapsamında engelli vatandaşlarımızın rahatlığı ve ulaşımı için engelli rampası yapmaya karar verdik. Toroslar Belediyemizden yardım istedik. Toroslar Belediye Başkanımız Sayın Atsız Afşın Yılmaz da talebimizi geri çevirmeyerek bize destek verdi. Başkanımıza sonsuz teşekür ediyor ve saygılarımı sunuyorum” dedi.

 

 

Kaynak: Editör: Sedat Yılmaz
Etiketler: Toroslar’dan, Muhtarlığa, Engelli, Rampası,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Toroslar’dan Muhtarlığa Engelli Rampası
Toroslar’dan Muhtarlığa Engelli Rampası
Toroslar’dan Muhtarlığa Engelli Rampası
Yorumlar
Haber Yazılımı