sayfa içeriği
Haber Detayı
16 Ekim 2018 - Salı 20:09
 
Toroslar esnafı Mustafa Demirci'yi bağrına bastı
Ak Parti Toroslar Belediye Başkan Aday adayı Mustafa Demirci, dur durak bilmiyor. Geçmiş yıllarda yaptığı başarılı belediyecilik anlayışı ile gönüllerde taht kuran ve adı Toroslar Belediye Başkan adaylığında ön plana çıkan Mustafa Demirci'yi Toroslar esnafı yalnız bırakmıyor. Mustafa Demirci, semt pazarı esnaflarını ziyaret edip sorunlarını dinledi.
SİYASET Haberi
Toroslar esnafı Mustafa Demirci'yi bağrına bastı

Ak Parti Toroslar Belediye Başkan Aday adayı Mustafa Demirci, dur durak bilmiyor. Geçmiş yıllarda yaptığı başarılı belediyecilik anlayışı ile gönüllerde taht kuran ve adı Toroslar Belediye Başkan adaylığında ön plana çıkan Mustafa Demirci'yi Toroslar esnafı yalnız bırakmıyor. Mustafa Demirci, semt pazarı esnaflarını ziyaret edip sorunlarını dinledi. Esnafların bu ülkenin lokomotifi olduğunu, esnafları ve sorunlarını çok önemsediklerini belirten Demirci, "Ak Parti’nin ülkemiz tarihindeki büyük başarısının  Mersin  özelinde de gerekli karşılığı bulması için çalışacağım. Ak Belediyecilikle tanışmış illere ve ilçelere bir bakın. Nasıl kalkındıklarını ve yaşam standardının yükseldiğini görüyorsunuz. Bugün Mersin'in doğudan batıya sorunlarının ve çözümlerinin ne olduğunu, nerelerin projeye ihtiyaç duyduğunu ve neler yapılması gerektiğini biliyoruz.

Mersin kenti tanıyan, insanları anlayan, sorunlarını ve beklentilerini bilen temsilciler istiyor. Biz bu konuda Mersin halkının içinde yetişmiş bir kişi olarak beklentileri karşılayacağımıza inanıyorum.

Büyük projeler cesaret ister deneyim ister. Biz de bu projeler ve deneyimler mevcut. Her zaman halkımızın yanında ve emrindeyiz. İnşallah Torosları Ak Belediyecilikle tanışacak ve bölge halkı hizmete doyacaktır."dedi

 

 

 

Kaynak: Editör: Sedat Yılmaz
Etiketler: Toroslar, esnafı, Mustafa, Demirci'yi, bağrına, bastı,
Yorumlar
Haber Yazılımı