Çukurova, teşvikte ısrarcı

Ana Sayfa » Gündem » Ak Parti Mersin ilçe adayları belli oldu

Ak Parti Mersin ilçe adayları belli oldu

Ak parti açıklanan İlçe belediye başkan adaylarının sıralı tam listesi. AK Parti ilçe Belediye başkan adayları 50 ilin listesi belli oldu.

 
 
Ak Parti Mersin ilçe adayları belli oldu
AK PARTİ MERSİN İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

Tarsus – Hakkı Meniz
Mut – Murat Oktan
Aydıncık – Ferat Aktan
Toroslar – Ender Turhan
Akdeniz – Niyazi Altun
Silifke – Cafer Selvi
Erdemli – Rahmi Erdem
Mezitli – Nuri Hocaoğlu


İnternet sitelerine sızan listeye göre AK Parti'nin belediye başkan adaylarının kesinleştiği ifade ediliyor. Resmi bir açıklama olmadığı için bu liste doğru olabileceği gibi manipülasyon amaçlı da piyasaya verilmiş olabileceği belirtiliyor.

İşte iddia edilen ve doğruluğu teyit edilmeyen "AK parti başkan adayları sıralı tam liste, Yerel seçim 30 Mart 2014 Listesi."

AK PARTİ RİZE İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

Fındıklı – Adnan Özbalaban
Çamlıhemşin – Osman Haşimoğlu
İkizdere – Hasan Köseoğlu
Hemşin – Kazım Bekar
Güneysu – Halil Turan
Çayeli – Atilla Esmen
İyidere – Ahmet Mete
Pazar – Ahmet Basa
Ardeşen – Hakan Gültekin
Derepazarı – Yakup Samangül
Kalkandere – Nihat Çolak

AK PARTİ İSTANBUL İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

Anadolu Yakası:

Çekmeköy: Ahmet Poyraz,

Adalar: Coşkun Özden,

Maltepe: Prof. Dr. Edibe Sözen,

Kadıköy: Hurşit Yıldırım,

Pendik: Kenan Şahin,

Kartal: Temurhan Yıldız,

Üsküdar: Hilmi Türkmen,

Tuzla: Şadi Yazıcı,

Şile: Can Tabakoğlu,

Sultanbeyli: Hüseyin Keskin,

Ümraniye: Hasan Can,

Ataşehir: Nimetullah Topu,

Avrupa Yakası:

Başakşehir: Mevlüt Uysal,

Esenler: Tevfik Göksu,

Bağcılar: Lokman Çağırıcı,

Bahçelievler: Osman Develioğlu,

Avcılar: Bayram Şenocak,

Fatih: Mustafa Demir,

Arnavutköy: Haşim Baltacı,

Sultangazi: Cahit Altunay,

Beyoğlu: Ahmet Misbah Demircan,

Şişli: Mukadder Başeğmez,

Güngören: Şakir Yücel Karaman,

Bayrampaşa: Atilla Aydıner,

Kağıthane: Fazlı Kılıç,

Bakırköy: Mehmet Emin Ertekin,

Esenyurt: Necmi Kadıoğlu,

Çatalca: Savaş Barutçu,

Zeytinburnu: Murat Aydın,

Sarıyer: Sedat Özsoy

Beykoz, Beylikdüzü, Eyüp ve Büyükçekmece'de yeniden anket çalışması yapılması yönünde karar alındığı öğrenildi.

ANKARA İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

Altındağ – Veysel Tirkayi
Mamak – Mesut Akgül
Akyurt – Gültekin Ayantaş
Keçiören – Mustafa Ak
Çamlıdere – H.Caner Can
Çubuk – Tuncay Acehan
Sincan – Mustafa Tuna
Kazan – Lokman Ertürk
Elmadağ – Gazi Şahin
Beypazarı – Cengiz Özalp
Pursaklar – Selçuk Çetin
Çankaya – Saffan Kılınç

ADANA İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

Sarıçam – Ahmet Zenbilci
Yüreğir – Mahmut Çelikcan
Seyhan – Zihni Aldırmaz
Çukurova – Cüneyt Karaaslan
Kozan – Kazım Özgan
Yumurtalık – Turgut Erişmen
Aladağ – Halil Şahin
Pozantı – Ramazan Demir
Feke – Burhan Şengün
Saimbeyli – Mustafa Uyanık

ANTALYA İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

Kepez – Hakan Tütüncü
Muratpaşa – Cihan Bulut
Döşemealtı - Nurettin Tursun
Aksu - Ali Akcan
Gazipaşa – Ahmet Büyükakça
Kaş – Mustafa Şalvarlı
Kemer – Yusuf Üras
Manavgat – Recep Barut
Alanya – Hüseyin Güney
Elmalı – Ümit Öztekin
Korkuteli – Mustafa Akdeniz
Konyaaltı – Osman Ali Eciş
Kumluca – Hüsamettin Çetinkaya
İbradı – Muharrem Kaya
Demre – Süleyman Topçu
Gündoğmuş – Mehmet Özeren
Finike – Nail Dülgeroğlu
Serik - Ramazan Etli
Akseki – İsmet Uysal

AK PARTİ MALATYA İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

Arapgir – Haluk Cömertoğlu
Arguvan - Vahap Doğan
Darende – Süleyman Eser
Doğanşehir – Vahap Küçük
Kuluncak – Mehmet Boyraz
Hekimhan - Kemal Deniz
Doğanyol - Recep Gülbey
Akçadağ – Ali Kazgan
Battalgazi – Murat Nalçacı
Yeşilyurt - Hacı Uğur Polat
Yazıhan - Nevzat Öztürk
Pütürge – Çetin Akköse
Kale – Murat Koca

AK PARTİ ŞANLIURFA İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

Ceylanpınar – Murat Çoşkunkan
Bozova – Hasan Arusoğlu
Hilvan – Aslan Ali Bıyık
Harran – Mehmet Özyavuz
Birecik – M.Faruk Pınarbaşı
K.Köprü – Mustafa Yavuz
Viranşehir – Mehmet Ekinci
Akçakale – Ahmet Akay
Eyyübiye – Hasan Cece
Siverek – Resul Yılmaz
Haliliye – Mustafa Zahit
Halfeti – Nihat Özdal
Suruç – Necdet Kılıç

AK PARTİ MERSİN İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

Tarsus – Hakkı Meniz
Mut – Murat Oktan
Aydıncık – Ferat Aktan
Toroslar – Ender Turhan
Akdeniz – Niyazi Altun
Silifke – Cafer Selvi
Erdemli – Rahmi Erdem
Mezitli – Nuri Hocaoğlu
İzmit – Nevzat Doğan
Gölcük – Mehmet Ellibeş

AK PARTİ İZMİR İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

Seferihisar – Hamit Nişancı
Karabağlar – Nazmi Kalyoncu
Aliağa – Tansu Kaya
Gaziemir – Yıldırım Ulupınar
Konak – İlknur Denizli
Bayraklı – Hamza Dağ
Buca – Cemil Şeboy
Balçova – Melek Eroğlu
Karşıyaka – Tanfer Kemerli
Çiğli – Adnan Yılmaz
Menemen – Bilal Kaplangı
Ödemiş – Mahmut Badem
Selçuk – Zeynel Bakıcır
Çeşme – Mustafa Cenger
Torbalı – Yaşar Görmez
Dikili – Zafer Afyon
Menderes – Bülent Soylu
Kınık – Sadık Doğruer
Bayındır – Mehmet Kertiş
Narlıdere – Aslan Bilgi
Güzelbahçe – Vasfi Çakıroğlu

AK PARTİ KIRIKKALE İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

Karakeçili – Hüseyin Özçelik
Bahşili – İbrahim Uyar
Sulakyurt – Ali Şahin
Çelebi – Süleyman Uluyol
Balışeyh – Ali Dedelioğlu
Yahşihan – Ahmet Sungur
Delice – Yüksel Yorulmaz
Çerikli – Nuh Şahin

AK PARTİ GİRESUN İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

Yağlıdere - Abdurrahman Kırhasanoğlu
Şebinkarahisar - Şahin Yılancı
Çamoluk - Savaş Akarçeşme
Dereli - Kazım Zeki Şenlikoğlu
Güce - Aytekin Geçgel
Espiye – Mustafa Karadere
Eynesil – Çoşkun Somuncuoğlu
Çanakcı – Ali Bilge
Tirebolu – Ömer Hıdır
Alucra – Durmuş Canikli
Görele – Tolga Erener
Bulancak – Kadir Aydın

AK PARTİ ESKİŞEHİR İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

Alpu – Rafet Demirtaş
Beylikova – Özkan Alp
Günyüzü – Mehmet Remzi Arayıt
Han – Mustafa Pekak
Sarıcakaya – Hüseyin Çam
Odunpazarı – Nedim Öztürk
Tepebaşı – Orhan Soydaş

AK PARTİ TRABZON İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

Yomra - İbrahim Sağıroğlu
Arsin - Erdem Şen
Araklı - Recep Çebi
Sürmene - Fikri Usta
Köprübaşı - Ali Riza Efendioğlu
Ortahisar – A.Metin Genç
Of - Murat Saral
Hayrat - Mehmet Nuhoğlu
Çaykara - Namık Kemal Gedikoğlu
Dernekpazarı - Cevdet Cemal Kansız
Maçka - Koray Koçhan
Akçaabat - Şefik Türkmen
Çarşıbaşı - Coşkun Yılmaz
Vakfıkebir - Muhammet Balta
Beşikdüzü - Metin Kalay
Tonya - Ahmet Kurt
Düzköy - Salih Bakal
Şalpazarı - Necati Selvitop

AK PARTİ KONYA İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

Selçuklu – Uğur İbrahim Altay
Karatay – Mehmet Hançerli
Meram – Serdar Kalaycı
Ereğli – Ömer Öğer,Özkan Özgüven
Ilgın – H.İbrahim Oral
Beyşehir – İzzet Taşçı
Akşehir – Abdulkadir Oğul
Karapınar – Mehmet Yaka
Sarayönü – Şükrü Tınas

AK PARTİ KÜTAHYA İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

Pazarlar – Bilal Demirci
Hisarcık – Nihat Helvacı
Altıntaş – Ferit Karabulut
Zafertepe – Arif Teke
Emet – Mustafa Koca

AK PARTİ MANİSA İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

Şehzadeler – Ömer Faruk Çelik
Yunus Emre – Hayrullah Solmaz
Akhisar – Salih Hızlı
Ahmetli – Ahmet Alan
Kula – Selim Aşgın
Saruhanlı – Hüseyin Yaralı
Turgutlu – Serhat Orhan
Soma – Hasan Ergene
Göredes – Muhammed Akyol
Kırkağaç – Yaşar Gedüz
Köprübaşı – Zafer Mergen

AK PARTİ ORDU İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

Çatalpınar – Nuhil Kiremitçi
Çaybaşı – Zekeriya Sarıkoca
Fatsa – Hüseyin Anlayan
Gülyalı – Talip Şen
Mesudiye – İsa Gül
Altınordu – Engin Tekintaş
Aybastı – İzzet Gündoğar
Akkuş – İsa Demirci
Çamaş – Mahmut Ayparçası
Perşembe – Selami Çarkçı
İkizce – Kemal Kalyoncu
Kabataş – Yakup Yılmaz
Ünye – Ahmet Arpacıoğlu
Kumru – Ticabi Civelek
Korgan – Sebahattin Bol
Gülköy – Ali Kemal Mert
Gürgentepe – Yener Yalçınkaya
Ulubey – Sait İnan

AK PARTİ AFYONKARAHİSAR İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

Emirdağ – Cengiz Pala
Sandıklı – Ziya Dazkır
Sultandağı – Metin Kumcu
Dinar – Yaşar Yener Emeksiz
Başmakcı – Ata Gündüz Kurşun
İhsaniye – Lokman Ekici
Şuhut – Recep Bozkurt
Çay – Mevlüt Çınar
Bolvadin – Ömer Dayı
Çobanlar – Ali Altıntaş
Bayat – Erol Bulut

AK PARTİ SAKARYA İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

Adapazarı – Süleyman Dişli
Serdivan – Yusuf Alemdar
Arifiye – İsmail Karakullukçu
Geyve – Murat Kaya
Akyazı – Şener Bayraktar
Kaynarca – Zeynur Özel
Taraklı – Tacettin Karaman
Pamukova – Cevat Keser
Erenler – Ahmet Çil
AK PARTİ BALIKESİR İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI
Kepsut – İsmail Cankul
Burhaniye – Necdet Uysal
Karesi – Yücel Yılmaz
Altıeylül – Zekai Kafaoğlu
AK PARTİ ÇORUM İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI
Sungurlu – Selahatin Uzunkaya
Alaca – M.Esat Yılmaz
İskilip – Ahmet Ertekin
Osmancık – Bekir Yazıcı
Oğuzlar – Ali Uyanık
Kargı – Zeki Şen
Mecitözü – Yaşar Kabakcı
Ortaköy – Taner İspir
Boğazkale – Osman Tangazoğlu
Laçin – Erdal Altundaş
Uğurludağ – Kenan Genç
Bayat – Mustafa İnce
AK PARTİ KAHRAMANMARAŞ İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI
Afşin – Mehmet Fatih Güven-Fazlı Aydoğan-Duran Demir
Dulkadiroğlu – Necati Okay
AK PARTİ ARDAHAN İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI
Posof – Bedrettin Çakıcı
Damal – Nevriye Derdiyok
Çıldır – Mehmet Fatih Kılınç
Hanak – Taşdemir Çoban
Göle – Akın İsmailoğlu
AK PARTİ DÜZCE İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI
Gölyaka – YakuİLp Demircan
Yığılca – Fikret Çıracı
Cumayeri – Recep Tuna
Konuralp – Talip Çabukoğlu
Akcakoca – Cüneyt Yemenici
Kaynaşlı – Osman Usta
Beyköy – Hakan Uykusuz
Gümüşova – Ersoy Gündoğdu
AK PARTİ VAN İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI
Gürpınar – Fuat Atan
Bahçesaray – Muhammed Orhan
Gevaş – Sinan Hakan
Çaldıran – Ferman Yıldırım
Edremit – Abdulhekim Karabıyık
Özalp – Zeki Erbulun
Tuşba – Fevzi Özgökçe
Erçiş – Abdulehad Arvas
Saray – Metin Özarslan
İpekyolu – Abdulmenav Keyifli
Çatak – Emin Babur
AK PARTİ MUĞLA İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI
Menteşe – Mestan Yayman
Seydikemer – Adem Ayat
Milas – Hürol Önder
Bodrum – Mustafa Paşalı
Marmaris – Mehmet Tugay
Yatağan – Mustafa Toksöz
Köyceğiz – Kamil Ceylan
Datça – Mehmet Cennet
Kavaklıdere – Mehmet Demir
Ortaca – Salih Özdemir
AK PARTİ BURSA İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI
Nilüfer – Mustafa Esgin
Harmancık – Mustafa Çetinkaya
Büyükorhan – Hasan Taş
Orhaneli – İrfan Tatlıoğlu
Karacabey – Ali Özkan
Gürsu – Cüneyt Yıldız
İznik – Kağan Mehmet Usta
Yıldırım – Özgen Keskin
Osmangazi – Mustafa Dündar
Gemlik – Refik Yılmaz
Yenişehir – Süleyman Çelik
M.kemalpaşa – Sadi Kurtulan
Kestel – Yener Acar
İnegöl – Ali Nur Aktaş
Mudanya – Kadir Kahraman
Orhangazi – Neşet Çağlayan
AK PARTİ KOCAELİ İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI
İzmit – Nevzat Doğan
Başiskele – Hüseyin Ayaz
Gölcük – Mehmet Ellibeş
Gebze – Adnan Köşker
Körfez – Yunus Pehlivan
Darıca – Şükrü Karabacak
Karamürsel – İsmail Yıldırım
AK PARTİ ARTVİN İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI
Arhavi – Çoşkun Hekimoğlu
Yusufeli – Eyüp Aytekin
Murgul – Hasan Çavuş
Şavşat – Ahmet Öztürk
Ardanuç – Hasan Demirci
Borçka – Aslan Atan
Hopa – Nedim Cihan
AK PARTİ KARAMAN İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI
Ermek – Uğur Sözkesen
Akçaşehir – Hakkı Karaduman
Kazım Karabekir – A.İhsan Alanlı
Ayrancı – Ferhat Erkmen
Sarıveliler – Halil Kulak
Başyayla – Şerafettin Bulgurcu
Sudurağı – Mehmet Ceyhan
Güneyyurt – Celil Yağız
Göktepe – Bayram Şahin
AK PARTİ YALOVA İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI
Armutlu - Mehmet Birkan
Termal - İsmail Atik
Altınova – Metin Oral
Çınarcık – Murat Erdoğan
Esenköy – Özer Kaptan
Taşköprü – Şaban Ertan
Tavşanlı – Kadri Çiçek
Kaytazdere – Tülay Yamaç
Teşvikiye – Ahmet Meydan
Kadıköy – Mehmet Şahin
AK PARTİ ISPARTA İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI
Aksu - Adnan Demir
Gönen - Ahmet Doğan
Güneykent - Fahrettin Gözgün
Atabey - Tevfik Atasoy
Eğirdir - Osman Nuri Özmeral
Gelendost - Mehmet Sezgin
Keçiborlu - Yusuf Murat Parlak
Uluborlu - Mehmet Uğur Ünverdi
Senirkent - Erol Durmuş
Büyük Kabaca - Ali İhsan Temurçin
Şarkikaraağaç - Bayram Aydemir
Çarıksaraylar - Özcan Turhan
Yalvaç - Adnan Gemici
Sütçüler - Hüseyin Müftüoğlu
Yenişarbademli - Yaşar Gencer

AK PARTİ ERZURUM İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

Palandöken – Orhan Bulutlar

Aziziye – Fatih Cengiz
Yakutiye – Ali Korkut
Pazaryolu – Recep Kaplan
Horasan – Önder Genç
Olur – Rüstem Polat
Tortum – Hasan Çakmak
İspir – Osman Çakır
Narman – Ahmet İşleyen
Karayazı – Mehmet Güven
Karaçoban – Sedat Gümüş
Köprüköy – Osman Belli
Oltu – İbrahim Siyrek
Aşkale – Ahmet Yaptırmış
Çat – Şibli Saydın
Hınıs – Mahmut Abiş
Pasinler – Gökay Selçuk
Şenkaya – Görbil Özcan
Tekman – Yakup Doğan
Uzundere – Halis Özsoy

AK PARTİ SİNOP İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

Ayancık – Ayhan Ergün
Boyabat – Mehmet Hüseyin Maviş
Dikmen – Ahmet Kalafat
Durağan – Ahmet Kılıçaslan
Erfelek – İbrahim Felek
Gerze – Cevat Şensoy
Saraydüzü – Hasan Peker
Türkeli – Mustafa Özcan

AK PARTİ ERZİNCAN İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

Çayırlı – Murat Demirdöğen
İliç – Ramazan Buran
Kemah – Hüsamettin Şanal
Kemaliye – Mustafa Haznedar
Tercan – Lokman Gültekin
Üzümlü – Hüsnü Işık
Otlukbeli – Vahdet Ercan
Refahiye – Fatih Gök

AK PARTİ AK PARTİ SİVAS İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

Zara - Ahmet Pala

Şarkışla - Turgay Oğuz
Gemerek – İrfan Sağırkaya
İmranlı - M.Ali Dursun Yurttaş
Yıldızeli - Selim Bas
Altınyayla - Necmettin Mermer
Suşehri - Fazlı Yüksel
Gürün - Mehmet Aktaş
Koyulhisar - Eyüp Ayın

AK PARTİ NEVŞEHİR İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

Acıgöl – Ercan Ertaş
Avanos – Mustafa Körükçü
Derinkuyu – Serdar Pala
Gülşehir - Mustafa Dursun
Hacıbektaş - Yusuf Koçak
Kozaklı - Erdoğan Çelik
Ürgüp – Mehmet Aktürk
Sulusaray – Bayram Yılmaz
Karapınar – Mustafa Tiftik
Nar – Ali Erdoğmuş
Tatlarin – Hilmi Biltekin
Yazıhüyük – Cengiz Çavdar
Kaymaklı – Halit Elma
Göre – Mustafa Topçu
Kavak – Celal Yiğit
Kalaba – Mustafa Köroğlu
Çalış – Alparslan Özer

AK PARTİ SAMSUN İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

Atakum – İshak Taşçı

İlkadım – Erdoğan Tok
Canik – Osman Genç
Havza – Murat İkiz
Salıpazarı – Halil Akgül
Tekkeköy – Hasan Togar
Çarşamba – Hüseyin Dündar
Kavak – Salih Çelik
Ondokuzmayıs – Osman Topaloğlu

AK PARTİ BİTLİS İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

Adilcevaz – Necati Gürsoy

Tatvan – Abdulbari Kocakaplan
Güroymak – Hüseyin Mutlu
Hizan – Arif Taylan
Mutki – Vahdettin Barlak
Gölbaşı – Hikmet Kardaş
Aydınlar - İbrahim Ergün
Günkırı - Şeref Sencer
Ahlat - Mümtaz Çoban

AK PARTİ BATMAN İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

Hasankeyf – A.Vahap Kusen
Kozluk – Veysi Işık
Sason – Muzaffer Arslan
Beşiri – Sait Karabulut
Gerçüş – Şeyhmus Ekmen
Balpınar – Hüseyin Geylani
Yücebağ – Abdullah Bil
İkiköprü – Ali Kıyanç

AK PARTİ DİYARBAKIR İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

Kayapınar – Haşim Haşimi-Zülküf Güneli
Sur – Abdurrahman Kurt
Bağlar – Alaettin Parlak
Yenişehir – Hüseyin Cengiz,Sebgetullah Seydaoğlu
Dicle – M.Faysal Ensarioğlu

AK PARTİ GAZİANTEP İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

Oğuzeli – Süleyman Akgün
Nizip – H.Fevzi Akdoğan
Karkamış – Nuh Kocaaslan
Yavuzeli – M.Kemal Sakaroğlu
Şahinbey – Mehmet Tahmazoğlu
Şehitkamil – Rıdvan Fadıllıoğlu
Araban – Mehmet Özdemir
Islahiye – Kemal Vural
Nurdağı – Hasan Dilek

AK PARTİ ÇANKIRI İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

Kızılırmak – Bayar Soysal
Yapraklı – Hasan Avşar
Kurşunlu – Ruhi Şeker
Şabanözü – Ali Çapçı
Orta – Recep Koçak
Korgun – Halil Öz
Eldivan – Hüseyin Kantaş
Atkaraçalar – Rıfat Altıntop
Ilgaz – Halit Uğurlu
Çerkeş – Mehmet Kiraz

AK PARTİ AĞRI İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

Eleşkirt – Nuri Çelik
Patnos – Cem Akbay
Hamur – İsmail Kaya
Doğubeyazıt – Hikmet Şahin
Tutak – Bülent Osmanağaoğlu

AK PARTİ ZONGULDAK İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

Devrek – Mustafa Semerci
Alaplı – Nevzat Çimenoğlu
Kozlu – Akın Kaymak
Gökçebey – Vedat Öztürk
Çaycuma – Mithat Gülşen
Kilimli – Ümit Velioğlu

AK PARTİ AYDIN İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

Efeler – Yalçın Pekgüzel

Nazilli – Bekir Erim

AK PARTİ MARDİN İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

Artuklu – Serdar Yay,Mehmet Çakmak

AK PARTİ HATAY İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

Kumlu – İbrahim Paç
Payas – Bekir Altan
Defne – Volkan Özkaya
Yayladağ – Mehmet Kalkan
İskenderun – Mehmet Dönmez

AK PARTİ BURDUR İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI
Bucak – Ramazan Ayaz

AK PARTİ YOZGAT İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

Boğazlıyan – Hamdi Erdal
Sorgun – Ahmet Şimşek
Şefaatli – Zeki Bozkurt
Akdağmadeni – Suphi Taştan
Yerköy – Kadir Yılmaz

AK PARTİ TOKAT İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

Güryıldız – Habib Han
Turhal – Ali Gözen
Zile – Lütfi Vidinel
Niksar – Salih Ünsal
Emirseyit – Ertuğrul Ağıl
Yeşilyurt – Kazım Misafir
Bozçalı – Mustafa Yılmaz
Hasanşeyh – Recep Külekçi
Cimitekke – Hüseyin Gül
Bereketli – Hasan Yücel

AK PARTİ ADIYAMAN İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI
Çelikhan – Mustafa Bulut
Gölbaşı – Yusuf Özdemir
Kahta – Yusuf Turanlı

 
19 Ocak 2014 Pazar 18:56
 
 
(0 Yorum Yapıldı)Yorumlar
<p>Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.</p>
 
Bu Kategorideki Diğer Haberler
 
Son 24 Saat
Haberler RSS Beslemesi
 
 
Çocukların isteğiyle Mezitli'ye kar yağdıÖzturan,10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü KutladıMESİAD Başkan Vekili Hasan Engin, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününü kutladıErcik, 'Güçlü Bir Demokrasi Güçlü Bir Basın İle Mümkündür'Facebook messenger'de sohbet odaları başlıyorBu bilgisayar saniyede 93 trilyon işlem yapıyorGalaxy S7 dört farklı versiyonla geliyorLamborghini mi, Ferrari mi?Facebook'un karı %52 artışla 5,84 milyar dolarDengede durarak felç olma riskinizi ölçünSamsung Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge'yi tanıttıDünyanın en çok turist alan şehirleri
 
Yazarlar
Yazarlar RSS Beslemesi
 
Bumerang - Yazarkafe
 
 
Get our toolbar!
 
Gazete Manşetleri
 
 
Namaz Vakitleri
 
  • İmsak06:06
  • Güneş07:46
  • Öğlen13:02
  • İkindi15:41
  • Akşam17:57
  • Yatsı19:26
 
Anket
.
 
Lig Puan Durumu
 
Takımlar
O
G
B
M
P
1
Başakşehir
17
11
6
0
39
2
Galatasaray
17
11
3
3
36
3
Beşiktaş
16
10
5
1
35
4
Fenerbahçe
17
9
5
3
32
5
Bursaspor
17
8
3
6
27
6
Osmanlıspor FK
16
6
8
2
26
7
Antalyaspor
17
7
4
6
25
8
Konyaspor
17
6
6
5
24
9
Gençlerbirliği
17
5
7
5
22
10
Trabzonspor
17
6
3
8
21
11
K.D.Ç. Karabük
17
6
3
8
21
12
Kasımpaşa
17
6
3
8
21
13
Akhisar Bld.
17
5
5
7
20
14
Alanyaspor
17
5
3
9
18
15
Ç. Rizespor
17
4
4
9
16
16
Kayserispor
17
3
3
11
12
17
Gaziantepspor
17
3
2
12
11
18
Adanaspor
17
2
5
10
11
 
Şampiyonlar Ligi
 
UEFA Avrupa Ligi
 
Alt Lig
 
Tarihte Bugün
1547 - Rus Çarı Korkunç İvan taç giydi.
1556 - Philip II, İspanya'nın kralı olur.
1795 - Fransa, Hollanda'nın Utrecht şehrini işgal etti.
1846 - İlk Ziraat Bakanlığı (Nazırlığı) kuruldu.
1914 - Altay Spor Kulübü kuruldu.
1925 - Sovyetler Birliği'nde Lev Troçki savaş komiserliği görevinden alındı.
1928 - Sovyetler Birliği'nde 30 muhalefet lideri Almanya'ya sürgüne gönderildi. Sürgüne gidenler arasında Lev Troçki de vardı.
1928Cemal - Reşit Rey'in "12 Anadolu Türküsü" adlı ses ve piyano için yapıtı ilk kez seslendirildi.
1928 - Doktor Şefik Hüsnü Değmer ve arkadaşlarının Türkiye Komünist Partisi davası başladı.
1929 - Josef Stalin'le anlaşmazlığa düşen Nikolay Buharin, Komünist Enternasyonal'in başkanlığından istifa etti.
1952 - Gazeteci ve yazar Ercüment Ekrem Talu'ya Fransız "Légion d'honneur" nişanı verildi. Yazar bu ödüle Türk-Fransız kültür ilişkilerine katkılarından dolayı layık görüldü.
1956 - Uluslararası Basın Enstitüsü Türkiye'de basına baskı yapıldığını açıkladı.
1960 - İşçi Sigortalıları Kurumu İstanbul Hastanesi Cumhurbaşkanı Celal Bayar tarafından hizmete açıldı.
1961 - ABD Türkiye'ye 43 milyon Dolar yardımda bulundu.
1969 - Metroliner treni hizmete girdi
1970 - Muammer Kaddafi Libya başkanı oldu.
1979 - Şah Muhammed Rıza Pehlevi, ailesi ile birlikte İran'ı terk ederek Mısır'a yerleşti.
1980 - Bilim insanları interferon üretmeyi başardı.
1983 - Türk Hava Yolları'nın "Afyon" uçağı Ankara'da düştü: 47 kişi öldü.
1985 - Halkçı Parti (HP) milletvekili Bahriye Üçok, zina yapan erkeklerin de cezalandırılmasını öngören yasa önerisi vermişti. TBMM yasa önerisini reddetti.
1986 - İnternet mühendislik özel kuvvetinin ilk toplantısı.
1986 - New York'ta toplanan Uluslararası PEN Kongresi, Türk hükümetini yazarlarla ilgili tutumunu gözden geçirmeye çağırdı.
1987 - 1 Ocak'ta Pekin'de Tiananmen Meydanı'nda öğrencilerin başlattığı gösteriler sonunda Komünist Partisi lideri Hu Yaobang istifa etti; yerine Zao Ziyang getirildi.
 
Arşiv
 
Süper Loto
12.01.2017 Tarihli Çekiliş Sonucu081315212246
 
On Numara
09.01.2017 Tarihli Çekiliş Sonucu03111215242627283436395356596263657075777880
 
Sayısal Loto
14.01.2017 Tarihli Çekiliş Sonucu052629343536
 
Şans Topu
11.01.2017 Tarihli Çekiliş Sonucu020308202608
 
 
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji