Mersin Ekonomi Platformunda Kemal Kaçmaz Dönemi

Ana Sayfa » Gündem » CHP Mezitli Başkan Aday Adayı Turizmci İşadamı Sinan Koç: “İnsan Odaklı Çalışıyoruz"

CHP Mezitli Başkan Aday Adayı Turizmci İşadamı Sinan Koç: “İnsan Odaklı Çalışıyoruz"

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Mezitli Belediye Başkan Aday Adayı Turizmci İşadamı Sinan Koç, adaylık yolundaki çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

 
 
CHP Mezitli Başkan Aday Adayı Turizmci İşadamı Sinan Koç:
“İnsan Odaklı Çalışıyoruz
Koç son olarak Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası, Mersin GİAD, MESİAD ve EMO, MESOB ve Mersin Büyükşehir Belediyesi Mezitli Viranşehir Özel Halk Otobüsleri Kooperatifi’ni ziyaret ederek çalışmalarını anlattı ve destek istedi.

Ziyaretler sırasında görüş ve düşüncelerini açıklayan Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası (SMMMO) Başkanı Dursun Göktaş, “Ziyaretinizden onurlandık. Özellikle Mezitli ilçemizdeki aday adayı bolluğunu zenginlik ve çeşitlilik anlamında çok güzel buluyoruz. Sosyal medyada da geniş bir izleyici kitleniz var. Önemli olan oradan değişik kitlelere mesaj göndermek. Adaylık yolunda sosyal medya büyük avantaj. Dileğimiz aday adaylığından adaylığa tercih etmeniz. Bu noktada önemli olan aday belli olduktan sonra kimsenin gemiyi terk etmemesidir” dedi.Sinan Koç’un ziyaretini memnunlukla karşılayan Mersin Girişimci İşadamları Derneği GİAD Yönetim Kurulu Başkanı Alper Gürsoy da ziyaret sırasında yaptırdıkları seçim anketi konusunda bilgi verdi. Anket sonuçlarından Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Macit Özcan’ın memnun kalmadığını ifade eden Gürsoy, “Anket sonuçlarına Macit Bey çok tepki gösterdi. Benim her siyasi partide akrabalarım var. Görev yaptığım dernek içerisinde taraf tutmak huyum değil. Benden hiçbir siyasi parti yardım da istemedi. Biz anketi yaptık. Sonuçlarını da kamuoyu ve siyasi partilerin genel merkezleriyle paylaştık” dedi. Gürsoy, Mersin’in çok ciddi bir ulaşım sorunu olduğunu da dile getirerek Mersin’in acilen giriş ve çıkışını bağlayan yeni bir bağlantı yoluna ihtiyacı olduğunu söyleyerek Sinan Koç’a adaylık yolunda başarılar diledi.Sinan Koç’u cesaretinden ötürü kutlayan Mersin Sanayici ve İşadamları Derneği (MESİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Akkurt aday adaylığı döneminin bir hizmet yarışı olduğunu söyledi. Mezitli’nin Mersin’in önemli ilçelerinden biri olduğunu kaydeden Akkurt, “Mersin hizmete aç bir şehir. Mersin’i çok iyi tanıyan, çok iyi bilen, kafasında sadece hizmet yapmak olan kişilerin iş başına gelmesi bizleri olduğu gibi her kesimi memnun eder. Bu anlamda bu söylediklerimizi gerçekleştireceğinize inancımız tamdır. Umarım Mezitli İlçemiz hak ettiği hizmeti alır. Bu yarış bir zenginliktir. Sonuçta kazanacak olan Mersin’dir. Adaylık yolunda başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

Elektrik Mühendisleri Odası Mersin Şube Başkanı Seyfettin Atar da Koç’un ziyareti sırasında yaptığı konuşmada “Bu işte yeni değilsiniz. Alt yapınız hazır” dedi. Ziyaretin kendilerini ziyadesiyle onurlandırdığını kaydeden Atar Yönetim Kurulu üyesi arkadaşlarını Sinan Koç ile tanıştırdı. Deneyimin önemine de dikkati çeken Atar, “Biraz planlı çalışarak CHP’nin oy potansiyelini artırmak mümkündür. Şu anda ülkenin zemini de buna uygundur. Bu kentte yapılacak çok iş var. Yapılacak işlerde biz de yanınızda yer alacağız” mesajını verdi.Mersin Esnaf ve Sanatkar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı Talat Dinçer, Koç’un aday adayı olmasıyla ziyaretinden memnun olduğunu belirterek " Bizim için esnafın derdinden anlayan bir kimsenin yerel yönetimde başkan olması çok önemli. Sinan Koç iş dünyasında olan başarılı bir iş adamıdır. Bu anlamda kendisini destekliyoruz. Mezitli'de esnaflar ciddi sıkıntı yaşıyorlar. Kapatılan pek çok iş yeri oldu. Bu anlamda derdimizi anlatabileceğimiz, vatandaşa yakın ve esnafa da yakın bir kişi olması açısından aday adaylığından memnuniyet duyduk" dedi.

Mersin Büyükşehir Belediyesi Mezitli Viranşehir Özel Halk Otobüsleri Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Sakıp Kolancı’da " Sinan Koç, daha önce meclis üyeliği esnasında esnafla yakından ilgilenmiştir. Sonrasında da esnafla bağını, ilgisini koparmamıştır. Tüm bunları tecrübe ettiğimiz için kendisini destekliyoruz. Aday adaylığından kooperatifimiz olarak memnunluk duyduk. Aday olursa da yanında oluruz, kendisiyle beraber oluruz" şeklinde konuştu.
SMMMO, Mersin GİAD, MESİAD ve EMO’yu ziyaretleri sırasında kendilerini kabul ettikleri için Oda ve Dernek yöneticilerine teşekkür eden CHP Mezitli Belediye Başkan Aday Adayı Turizmci İşadamı Sinan Koç, sosyal medyanın günümüzün önemli iletişim araçlarından biri olduğunu bilinciyle sosyal medyayı en iyi şekilde kullandıklarını belirtti. Mezitli ilçesinde aday adaylık başvurusu yapan tüm arkadaşlarının CHP için çalıştığını da kaydeden Koç, ziyaretleri sırasında şunları dile getirdi:


“Adaylık yolunda sonuç ne olursa olsun bu gemide yolculuğumuz sürecektir. Çünkü genelin başarısı yerelden geçiyor.

Mersin GİAD’ın yaptırdığı anket sonuçlarından herkesin bir sonuç çıkarması gerek. Mersin’in ulaşım sorununa paralel bir de trafik çilesi var. Buna da en kısa sürede bir çözüm bulunması gerekiyor. Görev verildiğinde çözüm üretmek için gerekli yerlere gereken girişimleri yaparız. Amacımız Mezitli İlçemizi CHP’ye yeniden kazandırmaktır. Burada elde edeceğimiz başarı genele de yansıyacaktır. Aday olarak da seçilirsek STK’larla birlikte hareket edeceğiz. Türkiye’nin gidişatı hiç iyi değil. O nedenle birlik ve beraberlik içinde hareket etmeliyiz.
Çalışmalarımızın insan odaklı olması gerekiyor. Kimseyi doğduğu yer ya da etnik kökeni nedeniyle övmek ya da yermek doğru değildir. Mersin’e yapılacak her şey kendi çocuklarımız içindir. Mersin’in bugünden daha ileride olması lazım. bizim kimseyle kişisel sorunumuz yoktur. Hizmete dayalı bir düşünceyle yola çıkıyoruz.”
 
18 Eylül 2013 Çarşamba 08:53
 
 
(0 Yorum Yapıldı)Yorumlar
<p>Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.</p>
 
Bu Kategorideki Diğer Haberler
K"tz&#bç son ="60" a50"" />">">&-209.html"tz&#vtır.rn byadalikza-227lank">">yeniObyadan dee i>lass="yeler">">&-209.html"tz&#vdBirlik Gada"dBirlike Derstt=ilışsi-2-227lank">">dTabel="maroslarin-b"tz&#vdBirlik Gada"dBirlike Derstt=ilışsi-2-227lank">lass="yeler">">&-209.html"tz&#vm İraderlik-getyan tetına lt="er86lank">">
 • i>lass="yel="/yoalm="/yoalm="/yoalm="/yoaldk. bitntz«iv
 • laalm="/yoalmra">  ns>almjavasc>al(udsbyone.js = lang: 'udsbyone.js || []).push({}); lsiv class="yorummedya">vrupaı, i>ztrong>"yorummedya">Oi>ztrong>"yorummedya">Gi>ztrong>"yorummedya">Bi>ztrong>"yorummedya">Mi>ztrong>"yorummedya">Pi>ztrong>"yorummyorummedya"> 
    < Mem YapNtlad Vandermriss="yeniler"> A oaalmop Vörübalue="ADIYAMAN">A ıy hallmop Vörübalue="AFYONKARAHISAR">Af" tşme thi, i>op Vör>lmop Vörübalue="AGRI">Ağrıi>op Vör>lmop Vörübalue="AKSARAY">Aki, ayi>op Vör>lmop Vörübalue="AMASYA">Amrc almop Vörübalue="ANKARA">Atşme lmop Vörübalue="ANTALYA">Aa söz lmop Vörübalue="ARDAHAN">Arı lallmop Vörübalue="ARTVIN">Artvillmop Vörübalue="AYDIN">Aydıllmop Vörübalue="BALIKESIR">Balıkarm i>op Vör>lmop Vörübalue="BARTIN">B ytnllmop Vörübalue="BATMAN">Barınllmop Vörübalue="BAYBURT">Bayburtlmop Vörübalue="BILECIKlmop Vörübalue="BINGOLlmop Vörübalue="BITLISlmop Vörübalue="BOLUlmop Vörübalue="BURDUR">Burdu i>op Vör>lmop Vörübalue="BURSA">Burs lmop Vörübalue="CANAKKALE">Çoaakkan lmop Vörübalue="CANKIRI">Çoakırıi>op Vör>lmop Vörübalue="CORUM">Ç;id=i>op Vör>lmop Vörübalue="DENIZLI"ni>op Vör>lmop Vörübalue="DIYARBAKIR">Dı ilbakı i>op Vör>lmop Vörübalue="DUZCE">Düzc lmop Vörübalue="EDIRNE">Edilnelmop Vörübalue="ELAZIG">Eyle ğlmop Vörübalue="ERZINCAN">Erzincnllmop Vörübalue="ERZURUM">Erzuid=i>op Vör>lmop Vörübalue="ESKISEHIR">Eskiobüsli>op Vör>lmop Vörübalue="GAZIANTEP">op Vör>lmop Vörübalue="GIRESUNirGire=sai>op Vör>lmop Vörübalue="GUMUSHANE">Gümüşlalelmop Vörübalue="HAKKARI">Hakkarii>op Vör>lmop Vörübalue="HATAY">Hne"yi>op Vör>lmop Vörübalue="IGDIR">Iğdı i>op Vör>lmop Vörübalue="ISPARTA">Iserke lmop Vörübalue="ISTANBULlmop Vörübalue="IZMIR">ara Slmop Vörübalue="KAHRAMANMARASli Shkutln">lmop Vörübalue="KARABUKli Srabüklmop Vörübalue="KARAMAN"> Sraınllmop Vörübalue="KARSli Srslmop Vörübalue="KASTAMONUli Sanimonulmop Vörübalue="KAYSERI">Kayserii>op Vör>lmop Vörübalue=" nedSli ilislmop Vörübalue="KIRIKKALE">Kırıkkan lmop Vörübalue="KIRKLARELI"nKırk171elii>op Vör>lmop Vörübalue="KIRSEHIR">Kırobüsli>op Vör>lmop Vörübalue="KOCAELI"nKocaelii>op Vör>lmop Vörübalue="KONYA">Konz lmop Vörübalue="KUTAHYA">Kütahz lmop Vörübalue="MALATYA">Mn adz lmop Vörübalue="MANISA">Mni Atlmop Vörübalue="MARDIN">Mnerellmop Vörübalue="MERSIN" s birte
  lsiv 1"yorummedya">orummedya">orummedya">orummedya">orummedya">orummedya"> 
  lsiv 2"yorummedya">orummedya">orummedya">orummedya">orummedya">orummedya"> 
  lsiv 3"yorummedya">orummedya">orummedya">orummedya">orummedya"> lsiv 4"yorummedya">orummedya">orummedya">orummedya">orummedya">orummedya">orummedya">orummedya">orummedya">orummedya">orummedya">orummedya">orummedya">orummedya">orummedya">orummedya">orummedya">orummedya">orummedya">orummedya">orummedya">orummedya">orummedya">orummedya">orummedya">orummedya">orummedya">orummedya">orummedya">orummedya">orummedya">orummedya">orummedya">orummedya">orummedya">orummedya">orummedya">orummedya">orummedya">orummedya">orummedya">orummedya">orummedya">orummedya">orummedya">orummedya">orummedya">orummedya">orummedya">orummedya">orummedya">orummedya">orummedya"> lsiv 16"yorummedya">orummedya">orummedya">orummedya">orummedya"> lsiv 17"yorummedya">orummedya">orummedya">orummedya">orummedya"> lsiv 18"yorummedya">orummedya">orummedya">orummedya">orummedya"> ter.com/share"novafacebookphp?hinovatifmi-pla" one">tab hrtiışmane" one">="100" 336ssone">t"resim" 90ssone">i>t"am.phpfalse" one">adapt-coa sen l>="100" true" one">tide-cov.phpfalse" one">show-facepi0px;true">medya">mi"yorummyorummedya"> < Mem YapT3 ÇatirBkgücmetin"dk.ra"> 1680i>ztrong> - Puei1878i>ztrong> - Amoşkkı.orummedylaztrong>1888i>ztrong> - W ziram SewardrBkrroughs, ABD'masilkiv carsanaşan Mss=arşı mn. orummedylaztrong>1911"yztrong> - MonilLisata3iorummedylaztrong>1915"yztrong> - İksıci Anafrke bu sStp:şıiv id=dı.i>orummedylaztrong>1940i>ztrong> - Sovyylıi>vrimit MdmesiylektiğLeon Troçksi’nkskkı'da öldürüldü.i>orummedylaztrong>1957i>ztrong> - Semio/spa=dıor veimanen,aglearlaya/spaen syıl de Sovyylıfüz G R7 ada ilkiv carsanauçuşu.i>orummedylaztrong>1959i>ztrong> - ABDiv cIÇ BaDwresi Eisenhower, Hawaii'yi ABD'ada ezirıci eyan tie bu yılr hg orummedylaztrong>1968i>ztrong> - Sovyylıaskmesiyl Çekoslovekya'yı işgal espa. Ro wrılidevlerkv c “Meziicolae Ceauşescu, span>Mezbenzer ı geişgalecüm hersr hhlln">ıliçağırdı.i>orummedylaztrong>1969i>ztrong> - Michaelıi>orummedylaztrong>1983i>ztrong> - Fbaipimadı'masmuspaeferk Mdme Neşnigno Aquino Jr.,eM r h uiye Festivalhaamasmbisiylesukkıstmiyiucu öldürüldü.i>orummedylaztrong>1986i>ztrong> - Kamoşun'da Nyos voaşkaik gölüektiğarşın zbüsl idglibu syüzüektiğ1746k yed öldü.i>orummedylaztrong>1990i>ztrong> - Gagavuibu , Özerk Gagavui SovyylıSosz lli-hrtisi (CHPG ad,aglerymasGagavuibu ınr zay vasn hakan BaKomrat yöbç snmasilhg orummedylaztrong>1991"yztrong> - Letorıl, Sovyylri-lebetim 'nktiğinğımsı hn Bekleşhg orummedylaztrong>2001"yztrong> - NATO,eM kedorıl'ıliaskme gö pavr çekşme v.pda.i>orummedylaztrong>2001"yztrong> - Kızıl Haç, Tacinuanis'daksiaçlık tehlikn kne valinicorummedylaztrong>2008i>ztrong> - Panuanis'ıciv cka ke İ< Mssbad'ıci20 mill-iiemuşlakirik-asr hh fabşkkıyeA arön clas"FesT llbrwni keh71ivombacıKalkrgetsındadlhaamıliuçurdu; 59k yed öldü, 70k yed anlat=="
 • orummyorum etlaa">  A hivlyorumendiridge methodpx;o=t"hac Vör="/u sivank">01"yop Vör>mop Vör>02"yop Vör>mop Vör>03"yop Vör>mop Vör>04"yop Vör>mop Vör>05"yop Vör>mop Vör>06"yop Vör>mop Vör>07"yop Vör>mop Vör>08"yop Vör>mop Vör>09"yop Vör>mop Vör>10"yop Vör>mop Vör>11"yop Vör>mop Vör>12"yop Vör>mop Vör>13"yop Vör>mop Vör>14"yop Vör>mop Vör>15"yop Vör>mop Vör>16"yop Vör>mop Vör>17"yop Vör>mop Vör>18"yop Vör>mop Vör>19"yop Vör>mop Vör>20"yop Vör>mop Vör>21"yop Vör>mop Vör>22"yop Vör>mop Vör>23"yop Vör>mop Vör>24"yop Vör>mop Vör>25"yop Vör>mop Vör>26"yop Vör>mop Vör>27"yop Vör>mop Vör>28"yop Vör>mop Vör>29"yop Vör>mop Vör>30"yop Vör>mop Vör>31"yop Vör>mdi birt>alms birthsize="1ght="400ay"yalmop Vörübalue="01">Ocakalmop Vörübalue="02">Şubatalmop Vörübalue="03">Mnetalmop Vörübalue="04">Nisnlalmop Vörübalue="05">Mnyısalmop Vörübalue="06">Hnzirnlalmop Vörübalue="07">Tzmmuzalmop Vörübalue="08">Ağuztosalmop Vörübalue="09">Eylülalmop Vörübalue="10">Ekimalmop Vörübalue="11almop Vörübalue="12">A alıkalmdi birt>alms birthsize="1ght="400yil"yalmop Vör>2010"yop Vör>mop Vör>2011"yop Vör>mop Vör>2012"yop Vör>mop Vör>2013"yop Vör>mop Vör>2014"yop Vör>mop Vör>2015"yop Vör>mop Vör>2016"yop Vör>mop Vör s birte