Özdoğru, 'Yeni Sistemin Milletimize Fayda Getireceği Tartışmasız Bir Gerçekliktir'

Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Mersin İl Başkanı İbrahim Özdoğru, Anayasa değişikliğine ilişkin yapılan referandumu değerlendirdi.Değişimin her zaman zor olduğunun bir gerçeklik olduğunu belirten ASKON Mersin Başkanı Özdoğru, yeni sistemin milletimize fayda getireceği tartışmasız bir gerçekliktir dedi.

Özdoğru, 'Yeni Sistemin Milletimize Fayda Getireceği Tartışmasız Bir Gerçekliktir'

Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Mersin İl Başkanı İbrahim Özdoğru, Anayasa değişikliğine ilişkin yapılan referandumu değerlendirdi.

Değişimin her zaman zor olduğunun bir gerçeklik olduğunu belirten ASKON Mersin Başkanı Özdoğru, yeni sistemin milletimize fayda getireceği tartışmasız bir gerçekliktir dedi.

 

ASKON Mersin Başkanı Özdoğru konuya ilişkin şu ifadelerde bulundu;

"Zor bir dönemin sıkıntılı bir sürecinde milletin önüne gelen hükümet sistemi,değişiklik teklifi millet tarafından değerlendirilmiş ve sonuçlandırılmıştır. 

Çok daha yüksek bir destek beklentisi olduğu aşikardır. Ancak gerçekleşme daha tedbirli olmuştur. 

Millet yine diyalog, iletişim ve empatiyi önemsediğini ifade etmiştir. 

Değişimin her zaman zor olduğu bir gerçektir. Şimdide zor olmaktadır.  Ancak sayısal olarak konunun teknik kısmı çözülmüştür. Ülkemize milletimize hayırlı olsun. Hiç şüphesiz siyasal anlamı konusunda düşünülmeye, yeni politikalar üretmeye gerek olduğunu göstermektedir.  

Yeni Cumhurbaşkanlığı Sistemi’nin detaylarını ve avantajlarını 2019  seçimine  kadar millete çok iyi kavratmaya devam etmek gerekecektir. 

Ama yeni sistemin milletimize fayda vereceği tartışmasız bir gerçektir. 

Hayırlı uğurlu olsun. "17 Nisan 2017 Pazartesi 12:10

http://www.inovatifhaber.com/haber/ozdogru-yeni-sistemin-milletimize-fayda-getirecegi-tartismasiz-bir-gercekliktir--14628.html