Haber Detayı
04 Şubat 2019 - Pazartesi 16:20
 
3. Arbel Futbol turnuvası sona erdi
Bu yıl Üçüncüsü düzenlenen Arbel Futbol Turnuvası sona erdi. Arbel A.Ş.’nin çalışanları için düzenlediği ve moral motivasyonlarını yükseltmek amacı ile sosyal aktivite olarak kabul edilen, ’Geleneksel 3. Arbel Futbol Turnuvası’ sona erdi.
SPOR Haberi
3. Arbel Futbol turnuvası sona erdi

Turnuvanın final maçında bir konuşma yapan Arbel A.Ş. Başkan vekili Hasan Arslan, turnuvayı, çalışanlarına yönelik sosyal etkinlikler kapsamında düzenlediklerini söyledi. Hava muhalefetinden dolayı final maçının ertelemiştik kısmet bugüne oldu, Geçen yıl ikincisini düzenledikleri turnuvanın çalışanlarımıza moral kaynağı olduğunu gözlemledim ve güzelde tepkiler aldıklarını ve bu yıl da devam ettirdiklerini kaydeden Arslan, "Çalışanlarımızın moral ve motivasyonlarına iyi geldiğini düşündüğümüz bu tür etkinliklerimiz ilginin de yoğun olması ile artarak devam etmekterdir." dedi.

Arbel. A.Ş nin Kendi birimleri arasında 8 Takımdan 11’şer kişiden oluşan takımların karşılaşmalarını büyük bir heyecan ve ilgiyle izlediğini dile getiren Arslan, turnuvaya ilgi duyan gerek ekranları başında gerekse stada gelerek bizlere neşe katan herkese, katılanlara emeklerinden ötürü teşekkür etti.

Turnuvada birinci olan takım tam altın, ikinci yarım altın ve üçüncü de çeyrek altınla ödüllendirilirken Hakem ve katkı sağlayanlara Plaket verildi.

Takım oyuncularına madalyaları ise Arbel A.Ş Başkan Vekili Hasan Arslan ve Şirket yöneticileri taktim taktı.

Kaynak: Editör: Sedat Yılmaz
Etiketler: 3., Arbel, Futbol, turnuvası, sona, erdi,
Yorumlar
Haber Yazılımı