Haber Detayı
05 Aralık 2018 - Çarşamba 11:06
 
Motorine 3. indirim geldi ama minübüs ücretlerinde indirim hala yok
Motorine bu gece 8 kuruş daha indirim yapıldı. Bu indirimle son bir ayda 3. kez indirim yapılmış oldu. İndirimlerden benzin daha çok nasibini aldı. Ama Mersin'de 3 ayda iki defa zam gören minübüs taşıma ücretlerinde nedense hala indirime gidilmedi.
GÜNCEL Haberi
Motorine 3. indirim geldi ama minübüs ücretlerinde indirim hala yok

Motorine bu gece 8 kuruş daha indirim yapıldı. Bu indirimle son bir ayda 3. kez indirim yapılmış oldu. İndirimlerden benzin de nasibini aldı. Ama Mersin'de 3 ayda iki defa zam gören minübüs taşıma ücretlerinde nedense hala indirime gidilmedi.

Geçtiğimiz aylarda doları ve akaryakıt zamlarını bahane edip 3 ay ara ile iki defa zam yapılan minübüs ücretlerine Mersinliler indirim bekliyor.Motorine arka arkaya yapılan indirimlerden sonra Esnaf Odası , Minübüsçüler Odası ile Şöförler ve Otomobilciler Odası'nın bu indirimleri görmezlikten gelmesi kentte büyük tepki görüyor.

Belirtilen oda başkanlarından birinin de Akdeniz'de aday adayı olarak bu kenti yönetmeye aday olması sorumluluğunu arttırmakta ve kentin beklenti yükselmekte.

Şuanda Mersin'de şehir içi ulaşımda siviller 2.75 TL, öğrenciler 2.5 TL ücretle taşınmakta ve büyük metropol şehir İstanbul ile yarışmaktadır.

 

 

Kaynak: Editör: Sedat Yılmaz
Etiketler: Motorine, 3., indirim, geldi, ama, minübüs, ücretlerinde, indirim, hala, yok,
Yorumlar
Haber Yazılımı