Haber Detayı
02 Ocak 2020 - Perşembe 22:25
 
Sunay,ʹMersin halkının yeni yılını ve 3 Ocak Kurtuluş Yıldönümünü Kutlarımʹ
TURAB Genel Başkanı Canan Sunay, yayınladığı mesajda Mersin halkının yeni yılını ve Mersin'in kurtuluşunun 98. yılını kutladı.
GÜNCEL Haberi
Sunay,ʹMersin halkının yeni yılını ve 3 Ocak Kurtuluş Yıldönümünü Kutlarımʹ

TURAB Genel Başkanı Canan Sunay, mesajında şunları söyledi: ˮ "Her yeni yıl, geçen yılların getirdiği tecrübe ve birikimin üzerine inşa edilecek yeni bir başlangıç, yeni beklentiler, yeni umutlar demektir. 2019 yılı iş dünyası için zorlu bir yıl olarak geride kaldı. Fırsata çevirebileceğimiz yeni bir yıl önümüzde. Yeni yıl hedefimiz; mevcut potansiyelimiz ile daha fazla çalışmak, ekonomimizi daha fazla büyütmektir. 2019 yılında üyelerimizle birlik, beraberlik içinde iş dünyamıza işlerini geliştirebilecekleri bir çok faaliyetler gerçekleştirdik. Görevi devraldığımızdan bu yana, yapmış olduğumuz faliyetler, aldığımız mesafe ve performansımız, 2020 yılına ait beklentilerimizi yüksek tutmamıza vesile olmuştur.

2020 yılı'nın, ''Ülkemize ve tüm insanlığa barış, huzur, sağlık, hoşgörü, birlik ve beraberlik getirmesini dilerim"

3 Ocak 1922ʹde Mersin’in Fransız işgalinden kurtuluşu, Mersin’in yeniden doğuşunu sağlamıştır. 98. yıldönümünü kutladığımız bu kurtuluş gününün önemini ve coşkusunu gelecek nesillere aktarmak hepimizin en önemli görevi olmalıdır. Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere  ve silah arkadaşlarını ve bu uğurda canlarını hiçe sayarak işgalcilere karşı mücadele ederek hayatlarını kaybeden bütün şehitlerimize Allah’tan rahmet diler, kahraman gazilerimize şükran, minnet ve saygılarımızı sunarız.ˮ

Kaynak: Editör: Sedat Yılmaz
Etiketler: Sunay,ʹMersin, halkının, yeni, yılını, ve, 3, Ocak, Kurtuluş, Yıldönümünü, Kutlarımʹ,
Yorumlar
Haber Yazılımı