Haber Detayı
01 Eylül 2020 - Salı 13:24
 
TURAB Lübnan Halkı İçin İnsani Yardım Kampanyası Başlattı
Türk Arap Ülkeleri İş İnsanları Derneği (TURAB) Lübnan'da meydana gelen patlama sonrası Lübnan halkının yanında yer almak için bir yardım kampanyası başlattı
GÜNCEL Haberi
TURAB Lübnan Halkı İçin İnsani Yardım Kampanyası Başlattı

Türk Arap Ülkeleri İş İnsanları Derneği (TURAB) Lübnan'da meydana gelen patlama sonrası Lübnan halkının yer almak için bir yardım kampanyası başlattı.

Lübnan halkının en çok ihtiyaç duyduğu malzemelerin de belirtildiği yardım kampanyası ile ilgili TURAB'dan yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

TURAB ailesi olarak kardeş ülke Lübnan halkının ülkede meydana gelen elim patlamadan sonra içinde bulunduğu zor koşullarda bir nebzede yaralarına merhem olabilmek adına bu zor günlerinde yanlarında olmak amacı ile TURAB ailesi olarak yardım kampanyası  düzenlemiş bulunmaktayız. Bu sebeb ile siz değerli üyelerimizden ayni  veya nakti olarak yardım kampanyasına katkı sağlayacak üyelerimiz, eş ve dostlarımızın Genel  Başkanımız Sn. Canan Sunay (05337153229) ile direk irtibata geçmelerini rica ederiz. Ayni yardımlar Mersinde bulunan bir depomuzda tanzim edilip Lübnan'a ulaştırılacaktır.
Ayni yardımda en çok ihtiyaç duyulan malzeme listesi aşağıda belirtilmiştir. Yapabileceğiniz farklı ayni yardimlarda degerlendirilecektir.

 

Encok ihtiyaç duyulan malzemeler


1-Nohut
2-Pirinç
3-Mercimek yeşil kırmızı
4-Kuru fasulye
5-Makarna
6-Şehriye
7-Ayçiçek yağı
8-Bakla
9-Salca
10-Tıbbi sarf malzemeler
11-Ekmeklik buğday

 

 

Kaynak: Editör: Sedat Yılmaz
Etiketler: TURAB, Lübnan, Halkı, İçin, İnsani, Yardım, Kampanyası, Başlattı,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
TURAB Lübnan Halkı İçin İnsani Yardım Kampanyası Başlattı
Yorumlar
Haber Yazılımı