Haber Detayı
23 Eylül 2020 - Çarşamba 13:57
 
Türkmen Bakan'dan Arbel’e tam not
Mersin'de 4. üncüsünün düzenlendiği Türkiye-Irak Yatırım ve Ticaret Zirvesinin konuğu olarak Katılan Irak Kürt Bölgesel Yönetimi (IKBY) Etnik ve Dini Unsurlardan Sorumlusu Türkmen Bakan Aydın Maruf ve TISİAD Yönetim Kurulu başkanı Nevaf Kılıç ile birlikte gelen bir heyet İş Adamı ve Askon Mersin Şube Başkanı Hasan Arslanı ziyaret ederek duyduğu memnuniyeti dile getirdiler.
GÜNCEL Haberi
Türkmen Bakan'dan Arbel’e tam not

Geçtiğimiz günlerde bir araya gelen Arap işadamları zirve kapsamında gerçekleştirilen programda ülkenin önemli yatırımlarını ziyaret ederek bilgilendirme toplantısı yapıldı. Kurucusu olduğu fabrikayı gezdiren İş Adamı Hasan Arslan, ziyarete gelen Arap iş adamlarına bir dizi sunum yaparak yatırımlar ve ürünler hakkında bilgiler verdi.

 

Türkmen Bakan Aydın Maruf, “ Türkiye gerçekte coğrafi yapısı ve siyasi yapısı ile dünya da hatırı sayılır bir ülke olduğunu biliyoruz, Ülkenizdeki Ekonomik anlamda yapılan yatırımlar dünyanın dört bir tarafına ulaşıyor bu yatırımlarınızı yerinde ziyaret ederek hayranlığımız bir kez daha yenilendi” dedi.

“Ülkenizdeki her şehrin bir birinden özel markaları ve bu markaların dünya’da önemli bir yeri olduğunu görmekteyim. Mersin gibi bir şehirde yapılan bu devasa fabrika hem içinde çalışanları ile hemde yöneticileri ile ve de özellikle Hasan Arslan bey gibi birisi ile tanıştığıma memnun oldum,”  dedi.

 

Askon Mersin Şube Başkanı Hasan Arslan ziyaretten memnun kaldığını ve bu ilişkiler ülkemiz ve şehrimiz için önemli olduğunu dile getirdi.

Kaynak: Editör: Sedat Yılmaz
Etiketler: Türkmen, Bakan'dan, Arbel’e, tam, not,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Türkmen Bakan'dan Arbel’e tam not
Türkmen Bakan'dan Arbel’e tam not
Türkmen Bakan'dan Arbel’e tam not
Türkmen Bakan'dan Arbel’e tam not
Yorumlar
Haber Yazılımı