sayfa içeriği
Haber Detayı
19 Ekim 2018 - Cuma 21:27
 
Davut Güngör, 19 Ekim Muhtarlar Gününü kutladı.
Ak Parti Akdeniz Belediye Başkan aday adayı Davut Güngör, yayınladığı mesajla 19 Ekim Muhtarlar Gününü kutladı.
- Haberi
Davut Güngör, 19 Ekim Muhtarlar Gününü kutladı.

Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda muhtarlarla yaptığı toplantıda gündeme taşıdığı konu olan ve Türkiye’de 19 Ekim'in Muhtarlar Günü olarak kutlanmaya başlandığını ifade eden Güngör mesajında; Muhtarların devletimizin her noktadaki kurumsal temsilcileri olduığunu belirterek," Bulunduğu mahallede veya köyde devletimizin tüm kurumlarını temsil etmekte ve halkımızla devlet kurumları arasında köprü vazifesi gören Muhtarlarımız, özverili çalışmaları dolayısıyla hizmetlerinden dolayı şükranlarımı sunuyorum.

İlk olarak 2. Mahmut döneminde 19 Ekim 1829 yılında kurulmuş ve çalışmaya başlayan muhtarlık teşkilatı, en kaliteli hizmetin en hızlı bir şekilde halkımıza ulaştırılmasında en önemli mihenk taşlarından bir tanesidir. Muhtarlık, fedakarlık ve sevgi gerektiren zor bir görevdir. Muhtarlarımız bu zorlu görevi yerine getirerek kutsal bir iş yapmış olmaktadırlar.

Sorumlu oldukları mahallerde vatandaşlarına en iyi hizmeti vermeye çalışan tüm muhtarlarımızın 19 ekim Muhtarlar Gününü tebrik eder, saygılar sunuyorum"dedi

 

Kaynak: Editör: Sedat Yılmaz
Etiketler: Davut, Güngör,, 19, Ekim, Muhtarlar, Gününü, kutladı., ,
Yorumlar
Haber Yazılımı