Haber Detayı
02 Nisan 2019 - Salı 16:50
 
MESİAD Başkanı Engin, 'Siyaset Günleri Geride Kaldı…'
MESİAD Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Engin, 31 mat mahalli seçimlerin adından değerlendirmede bulundu ve " Yatırımcı ve sanayiciye destek olması için seferber olmasını beklediğimiz belediye başkanlarımızdan, kentin acil sorunlarının çözülmesini, yatırımların önündeki engellerin kaldırılmasını ve destek olunmasını diliyoruz." dedi
EKONOMİ Haberi
MESİAD Başkanı Engin, 'Siyaset Günleri Geride Kaldı…'

MESİAD Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Engin, konu ile ilgili yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

Yerel seçim sürecini geride bıraktık. 31 Mart 2019 seçimlerinin demokrasi havası hepimizi sevindirmiştir. Kazanan, kazanamayan tüm siyasi partilerimizi ve adaylarımızı tebrik ediyor, verdikleri demokrasi mücadelesi ile emeklerinden dolayı teşekkür ediyoruz.

 Sosyal refahın ön plana çıkması ile güçlenmesini beklediğimiz yerel yönetimlerin, her bölgede yaşayan vatandaşların taleplerine göre bütüncül ve eşit hizmet vermesini, ülkemizin ve ilimizin kalkınıp istihdamın artması için çabalayan iş dünyasının önündeki engellerin kaldırıldığı bir dönem diliyoruz.

Seçilen belediye başkanları, sadece kendilerine oy verenlere değil, herkese hizmet götürmekle yükümlüdür.

Yatırımcı ve sanayiciye destek olması için seferber olmasını beklediğimiz belediye başkanlarımızdan, kentin acil sorunlarının çözülmesini, yatırımların önündeki engellerin kaldırılmasını ve destek olunmasını diliyoruz.

 

Beş yıla yakın süre ülkemizde seçim olmayacağına göre hedeflerimiz; demokrasi, ekonomik kalkınma ve yapısal reformlar olmalıdır…

Kaynak: Editör: Sedat Yılmaz
Etiketler: MESİAD, Başkanı, Engin,, 'Siyaset, Günleri, Geride, Kaldı…',
Yorumlar
Haber Yazılımı