Haber Detayı
05 Kasım 2018 - Pazartesi 20:10
 
Vali Su, Jandarma Genel Komutanı Org. Arif Çetin İle Birlikte Şehitlerimizin Ailelerine Taziye Ziyaretinde Bulundu
Vali Ali İhsan Su, Şehitlerimizin ailelerine taziyelerini iletmek üzere ilimize gelen Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin ile birlikte, Tunceli'nin Nazımiye ilçesinde yürütülen operasyonda Şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Asım Türkel ile Jandarma Uzman Çavuş Ferruh Dikmen’in ailelerini ziyaret etti.
GÜNCEL Haberi
Vali Su, Jandarma Genel Komutanı Org. Arif Çetin İle Birlikte Şehitlerimizin Ailelerine Taziye Ziyaretinde Bulundu

İlk olarak Jandarma Uzman Çavuş Asım Türkel’in Toroslar İlçesi Arpaçsakarlar Mahallesinde bulunan baba evine geçen Vali Su ve Org. Çetin, Şehidimizin babası Hasan Türkel ve ailesiyle yakından ilgilenerek taziyelerini iletti.

Jandarma Akademi Komutanı Tümgeneral Hüseyin Kurtoğlu ile Jandarma Lojistik Komutanı Tümgeneral Münir Güzel’in yanı sıra Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Yusuf Ziyaeddin Cavlak, İl Jandarma Komutanı Kd. Albay Şerafettin Yılmaz ve il protokolünün de eşlik ettiği ziyaret, Kuran-ı Kerim Tilaveti’nin ardından Şehidimizin ve tüm Şehitlerin aziz ruhlarına duaların edilmesiyle sona erdi.

Arpaçsakarlar Mahallesindeki taziye ziyaretinin akabinde, beraberlerindeki heyet ile birlikte Şehit Ferruh Dikmen’in Silifke Yeşilovacık Mahallesindeki baba evine geçen Vali Ali İhsan Su ve Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin, Şehit Asım Türkel’in ailesinin de yer aldığı ziyaret boyunca Şehidimizin babası Nihat Dikmen ve ailesi ile yakından ilgilenerek, Şehidimizin tüm dost ve yakınlarına taziyelerini iletti.

Taziye ziyareti, Kuran-ı Kerim Tilaveti sonrasında Şehidimizin ve tüm Şehitlerin aziz ruhlarına okunan dualarla sona erdi.

Kaynak: Editör: Sedat Yılmaz
Etiketler: Vali, Su,, Jandarma, Genel, Komutanı, Org., Arif, Çetin, İle, Birlikte, Şehitlerimizin, Ailelerine, Taziye, Ziyaretinde, Bulundu,
Yorumlar
Haber Yazılımı