Haber Detayı
09 Mayıs 2021 - Pazar 00:10
 
Hacı Özkan Anneler Günü'nü kutladı
Ak Parti Mersin Milletvekili Hacı Özkan Anneler Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
GÜNCEL Haberi
Hacı Özkan Anneler Günü'nü kutladı

Ak Parti Mersin Milletvekili Hacı Özkan yayınladığı mesajında şu ifadelere yer verdi:

 

Şefkatin ve hoşgörünün tükenmez kaynağı olan Annelik, bizim inanç anlayışımıza göre de en yüce, en kutsal vazifelerinden biridir.

 

Sevgili Peygamberimizin “Cennet Anaların Ayakları Altındadır” hadisinde ifadesini bulan ve en kıymetli varlıklar olan anneler, her zaman her şeyin en iyisine ve en güzeline layıktırlar. Çünkü onlar sevgi ve şefkatle, sağlıklı nesillerin yetiştirilmesinde büyük bir sorumluluk üstlenerek, aile ve toplum hayatının temel direğini oluşturmaktadırlar. Bizi millet yapan değerlerin her birimizde hayat bulmasında, yaşatılmasında en çok annelerimizin payı vardır.

 

Annelerimiz yüreğinde her zaman sonsuz sevgi, sabır ve fedakârlık taşıyan, yaşantımızdaki en güvenli sığınak ve sıcacık sevgiyle hep yanımızda olan en değerli varlıklarımızdır. Onların değerini kaybetmeden zamanında bilmek, başımıza taç etmek ve gönüllerini hoş tutmak bizler için bir görevdir.

 

Yüklendiğimiz sorumlulukları, görevleri ifa ederken, annelerin hayır dualarının, en önemli güç kaynaklarımızdan biri olduğunu hiçbir zaman unutmamalıyız.

 

Bu duygu ve düşüncelerle, başta ülkemizin birlik ve beraberliği için canlarını feda eden aziz şehitlerimizin ve gazilerimizin anneleri olmak üzere, bütün annelerin Anneler Günü’nü kutluyor, fedakâr emekleri ile bizleri bugünlere ulaştıran annelerimize sağlık, huzur ve mutluluklar diliyor, ahirete irtihal etmiş tüm annelerimizi rahmet ve minnetle yâd ediyorum.

Kaynak: Editör: Sedat Yılmaz
Etiketler: Hacı, Özkan, Anneler, Günü'nü, kutladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı