Haber Detayı
17 Ekim 2018 - Çarşamba 20:13
 
VM Medical Park Mersin ile MTSO arasında protokol imzaladı
VM Medical Park Mersin Hastanesi ile Mersin Ticaret ve Sanayi Odası arasında “Sağlık Hizmetleri Sözleşmesi” imzalandı.
SAĞLIK Haberi
VM Medical Park Mersin ile MTSO arasında protokol imzaladı

Mersin Ticaret ve Sanayi Odası’nda gerçekleşen toplantıya VM Medical Park Mersin Hastanesi adına Genel Müdür Dr. İlker Yılmaz, Kurumsal Pazarlama Müdür Yardımcısı Serpil Tatar katılım sağlarken Mersin Ticaret ve Sanayi Odası adına Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Kızıltan, Yönetim Kurulu Üyeleri İsa Çani ile Hacı Halil Kürek katıldı. 

VM Medical Park Mersin Hastanesi Genel Müdürü Dr. İlker Yılmaz, yaklaşık 36 bin metrekarelik kapalı alanda uluslararası standartlarda sağlık hizmeti sunduklarını kaydederek, “Başarılı hekim kadromuzla, kaliteli sağlık hizmetini Mersin’e taşımaktan gurur duyuyoruz. 17 bini faal 20 bin civarında üyesi bulunan, ildeki 422 bin kişilik istihdamın önemli bir kısmını sağlayan Mersin Ticaret ve Sanayi Odası kentin önemli bir sivil toplum kuruluşudur. MTSO üyelerine yönelik avantajlı sağlık hizmeti protokolünün imzalanmasının mutluluğunu yaşıyoruz. Kentin önde gelen kurumlarıyla birlikte Mersin için elimizden gelen katkıyı vermeye her zaman hazırız” dedi.

Mersin Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Kızıltan ise ziyaretten ve imzalanan protokolden dolayı teşekkürlerini ileterek,  sözleşmenin her iki tarafa da hayırlı olması dileklerini paylaştı.

 

Kaynak: Editör: Sedat Yılmaz
Etiketler: VM, Medical, Park, Mersin, ile, MTSO, arasında, protokol, imzaladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı