Haber Detayı
02 Mart 2019 - Cumartesi 10:11
 
Silifke Tso ‘da 'İş Hayatında Stres' Semineri
VM Medical Park Mersin Hastanesi Uzm. Klinik Psikoloğu Asena KANAT tarafından Silifke TSO yönetim kurulu ve üyelerine "İŞ HAYATINDA STRES" konulu seminer verildi. Seminerin ardından Silifke TSO ve Mersin VM Medical Park Hastanesi arasında "İşbirliği Protokolü" imzalandı.
SAĞLIK Haberi
 Silifke Tso ‘da  'İş Hayatında Stres' Semineri

 İş Hayatında Stres konulu seminerde katılımcılara stres testi yapan Asena Kanat stresin nedenleri, belirtileri, iş stresi, stres yönetimi, mesleki stresi azaltma ve iş yerinde verimliliği artıracak adımlar konusunda bilgilendirme yaptı. ‘Stres hayatın bir gerçeğidir ancak bizim gerçeğimiz değildir, beynimizin yarattığı bir düşünce biçimidir’ diyen Uzm. Klinik Psikolog Asena Kanat stresi azaltacak yöntemleri anlattı ve katılımcılara meditasyon yaptırdı.

Seminerin ardından Silifke Ticaret ve Sanayi Odası ile VM Medical Park Mersin Hastanesi arasında üyeler ve birinci derecede yakınlarının yararlanacağı kurumsal sağlık anlaşması imzalandı. Türkiye’nin sağlığına değer katma felsefesini benimsediklerini söyleyen VM Medical Park Mersin Hastanesi Genel Müdürü Dr. İlker Yılmaz toplantıda hastanenin fiziki şartları, tanı ve tedavi birimleri hakkında bilgi verdi. Silifke TSO Başkanı Nurettin Kaynar’ın üyelere protokolle ilgili bilgi vermesinin ardından imza törenine geçildi. Silifke Ticaret ve Sanayi Odası’nda yapılan protokolü VM Medical Park Mersin Hastanesi Genel Müdürü Dr. İlker Yılmaz ile Silifke TSO Başkanı Nurettin Kaynar imzaladı.

Kaynak: Editör: Sedat Yılmaz
Etiketler: , Silifke, Tso, ‘da, , 'İş, Hayatında, Stres', Semineri, ,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
 Silifke Tso ‘da  'İş Hayatında Stres' Semineri
 Silifke Tso ‘da  'İş Hayatında Stres' Semineri
 Silifke Tso ‘da  'İş Hayatında Stres' Semineri
 Silifke Tso ‘da  'İş Hayatında Stres' Semineri
Yorumlar
Haber Yazılımı